Автор Тема: Ситни прашања околу мајсторски работи...  (Прочитано 60260 пати)

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6104
Одг: Ситни прашања околу мајсторски работи...
« Одговори #240 на: Јуни 26, 2018, 22:25:46 pm »
Друг земав, исти само овој е малку понов..

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7474

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16012
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Ситни прашања околу мајсторски работи...
« Одговори #242 на: Јули 03, 2018, 03:22:08 am »
helo!!

ја стварно незнам што му требало на сватов тука да прашува... ко да ми нема телефон, ко да не комуницираме, па морал да ме праша тука...
;)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6104
Одг: Ситни прашања околу мајсторски работи...
« Одговори #243 на: Јули 07, 2018, 19:27:38 pm »
Абе реков да не те малтретирам на секое, те ова те она.. :)