Автор Тема: Low is a Lifestyle наши фотосесии  (Прочитано 31221 пати)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16014
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #30 на: Мај 20, 2016, 21:28:05 pm »
треба да го сликнам бенџаминот што го средува боро у гаража моментално (лимариски).. на праг во гаражата висок 6 сантими закачува од напред.. со даскички поттураме за да влезе-излезе од гаража...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #31 на: Август 30, 2016, 21:54:06 pm »Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12154
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #32 на: Август 31, 2016, 15:56:43 pm »
Убаини! :)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #33 на: Август 31, 2016, 16:14:26 pm »
Одлично како и секогаш :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #34 на: Август 31, 2016, 19:44:01 pm »
Фала дечки ;D

Отсутен tjolie

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1267
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #35 на: Август 31, 2016, 20:45:51 pm »
бравоооооооооо, најголем лајк за биимеро и за љубовта кон него, браво

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28300
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #36 на: Август 31, 2016, 20:48:42 pm »
Прекрасен, ама онака, ептен. Само ми боде очи што си го симнал од асфалт. :)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12154
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #37 на: Септември 01, 2016, 13:09:12 pm »
То му е трик да изгледа уште пониско :P :D :D :D

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1429
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #38 на: Септември 01, 2016, 23:35:38 pm »
Хаха, не бе каков трик ;D
Иначе да, поубо ќе беше да е цела на асфалт ама морав да ја тргнам на страна, коли поминуваа, а доста време беше паркирана тука.

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3601
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #39 на: Септември 02, 2016, 11:00:31 am »
Eve edna od nasive skapanici...

Ja bi sakal uste ponisko ama fakjaat poluosovini i vaka :)p.s. open image in new tab te nosi do pogolemka slika i moze da si ja koristis za desktop wallpaper :)))

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28300
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #40 на: Септември 02, 2016, 11:01:23 am »
Таман си е. :)

(Си можел Гопрото да го извадиш, цреп.)

Отсутен darko mk5

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3601
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,7477.0.html
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #41 на: Септември 02, 2016, 11:02:42 am »
Таман си е. :)

(Си можел Гопрото да го извадиш, цреп.)

sum mozel. sum mozel i da gi sredam videata ama eden pamet, crep :))

______________________________________
Code: MK1 Project: http://forum.carclub.mk/index.php/topic,10578.0.html

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #42 на: Септември 02, 2016, 19:45:49 pm »
Една и од папагалот мој


Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16605
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #43 на: Септември 06, 2016, 12:40:07 pm »
Со 0 километри на километражник го извади од гаража? :)

СветиТ човече, лудница!

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Low is a Lifestyle наши фотосесии
« Одговори #44 на: Септември 08, 2016, 00:27:59 am »
so 96 000 use 4000 i sam ke se svrti nema potreba da go vrtam :D :D