Автор Тема: Ф1 носталгија  (Прочитано 32102 пати)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9505
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #90 на: Декември 25, 2021, 20:21:49 pm »

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9505
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #91 на: Декември 25, 2021, 20:36:19 pm »
Можеби е веќе постирано, но заслужува уште еднаш :)


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #92 на: Декември 27, 2021, 14:58:56 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #93 на: Декември 28, 2021, 08:52:19 am »
The argument behind F1’s most dominant car: Origin story of the MP4/4

Градителите на СУВ возила го имаат видено овој принцип, ама се обратно.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #94 на: Декември 31, 2021, 20:42:11 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #95 на: Јануари 01, 2022, 10:21:41 am »
Двајцата светски шампиони на една слика.


Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4734
 • The Spartan General
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #96 на: Јануари 01, 2022, 10:41:39 am »
За некое време ќе биде тројцата светски шампиони на една слика.
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #97 на: Јануари 01, 2022, 10:50:39 am »
За некое време ќе биде тројцата светски шампиони на една слика.
Девојче е третото, сестра му на Мик.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #98 на: Февруари 26, 2022, 17:44:20 pm »

Алонсо by Палмер.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #99 на: Април 24, 2022, 09:22:37 am »

Што ти значи возач. Еден круг на дожд, цел документарец.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42505
 • Il Moderatore
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #100 на: Мај 14, 2022, 07:33:49 am »
Downforce:
Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6708
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #101 на: Мај 15, 2022, 03:45:59 am »
Кој бил главен и одговорен овде, бре, Ајс Нигрутин?!
Уште тенџере сарма фали :))))
Докурца...

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42505
 • Il Moderatore
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #102 на: Мај 15, 2022, 17:24:10 pm »
Отиде шанкот :(

Leclerc crashes Lauda’s Ferrari at Monaco. The curse continues.


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен gtiT

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 171
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #103 на: Мај 15, 2022, 21:40:51 pm »
го руши шанкот  ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53196
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #104 на: Јуни 14, 2022, 12:17:53 pm »
.