Автор Тема: Car wallpapers  (Прочитано 142202 пати)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3788
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #15 на: Јули 13, 2011, 00:40:59 am »Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10727
 • 430i
Одг: Car wallpapers
« Одговори #16 на: Јули 13, 2011, 09:46:58 am »
Лелее црваенава боја на батерии е.... мхмх :)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3788
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #17 на: Јули 13, 2011, 21:19:13 pm »
Slikava specijalno za zilepunto:)


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22222
Одг: Car wallpapers
« Одговори #18 на: Јули 15, 2011, 09:37:00 am »


« Последно менување: Јули 15, 2011, 09:39:24 am Stratro »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33627
 • Таков е животот... јебига
Одг: Car wallpapers
« Одговори #19 на: Јули 15, 2011, 10:34:00 am »
Ове има од пиле млеко волпејпри

http://hotgirlswallpapers.net/view/2010_fhm_top_100_no_99_billie_piper-1920x1440.html

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53197
 • Махер
Одг: Car wallpapers
« Одговори #20 на: Јули 20, 2011, 22:50:40 pm »
Матееееееееееееееееееееееееер!

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3788
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #21 на: Јули 21, 2011, 18:34:35 pm »
Eve nesto interesno


Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3788
 • Боинг 747
Одг: Car wallpapers
« Одговори #22 на: Јули 21, 2011, 18:36:40 pm »

Отсутен NetworX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 929
Одг: Car wallpapers
« Одговори #23 на: Јули 23, 2011, 01:43:21 am »


Dear God. Thank you for providing us with the direct-port nitrous injection, 4 core intercoolers, ball bearing turbos, and titanium valve springs, Amen.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28563
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #24 на: Јули 23, 2011, 08:45:22 am »
Интересно е кога ќе почне да ги препознава човек ситниците во овие Фотошошираниве коли.

Отворот на леонот е од М3, а магленките од нова Фиеста или Фокус РС.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7876
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Car wallpapers
« Одговори #25 на: Јули 23, 2011, 10:57:49 am »
Ама super изгледа Леонот...вака да го средиш има прв фраер у маало да бидеш и кога ќе излезеш во град нема да има пиче шо нема да ти се свиѓа...!  ;D

Отсутен NetworX

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 929
Одг: Car wallpapers
« Одговори #26 на: Јули 23, 2011, 13:54:53 pm »
Знам дека е направено на фотошоп ама многу опасно изгледа :)
Dear God. Thank you for providing us with the direct-port nitrous injection, 4 core intercoolers, ball bearing turbos, and titanium valve springs, Amen.

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6926
Одг: Car wallpapers
« Одговори #27 на: Јули 23, 2011, 16:19:55 pm »
Ама super изгледа Леонот...вака да го средиш има прв фраер у маало да бидеш и кога ќе излезеш во град нема да има пиче шо нема да ти се свиѓа...!  ;D
и без среден Леон е така ..

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10241
Одг: Car wallpapers
« Одговори #28 на: Јули 24, 2011, 18:02:32 pm »

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Car wallpapers
« Одговори #29 на: Јули 24, 2011, 18:46:37 pm »