Автор Тема: Photo by Anton  (Прочитано 13264 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16060
 • Алфа Плам 1.4 TB
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #15 на: Ноември 30, 2013, 23:47:28 pm »
Че ти кажам како че сликаш и че ти излезат топ слики, што се секираш че ја наредиме. О вла.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #16 на: Декември 01, 2013, 14:04:34 pm »
а ова како ви изгледа?
етапите:

Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27399
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #17 на: Декември 01, 2013, 14:19:35 pm »
Најс. Малку двојат рефлексиите на шофершајбната (пошто се малку нелогични на финалната слика) али рестото е pretty damn good.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #18 на: Декември 01, 2013, 14:24:33 pm »
знам, за да ја средам профи ќе ми требаше недела дена да не се познава скоро ич,
али за некои 30тина минути мислам добро искочи ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16060
 • Алфа Плам 1.4 TB
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #19 на: Декември 02, 2013, 23:57:36 pm »
Си имаш природен талент за ова... Глеај некои монтажи со владини функционери состави, добра пара во уцена има :D

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #20 на: Декември 03, 2013, 17:16:07 pm »
^^^или мојот гз ќе биде добар во затвор ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #21 на: Декември 11, 2013, 14:28:51 pm »
пак си играв малце ;D

и овие не се баш од коли али нема везе ;D« Последно менување: Декември 11, 2013, 14:41:56 pm Anton »
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: 29.11.2013 Photo by Anton
« Одговори #22 на: Декември 11, 2013, 15:45:07 pm »
Убав поглед :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 23.12.2013 Photo by Anton
« Одговори #23 на: Декември 23, 2013, 22:00:00 pm »
update ;D
не се коли, али јбг ;D
повеќе има и на flickr акаунтов, нов ми е среќен сум си ;D
http://www.flickr.com/photos/31650071@N05/with/11518940023
за на крај ево ме мене ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32781
 • Таков е животот... јебига
Одг: 23.12.2013 Photo by Anton
« Одговори #24 на: Декември 23, 2013, 22:41:36 pm »
Само не знам кој е мангупот позади тебе, ти ја квари сликата ;)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: 23.12.2013 Photo by Anton
« Одговори #25 на: Декември 23, 2013, 23:55:34 pm »
Perfekt sekoja cest !

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16060
 • Алфа Плам 1.4 TB
Одг: 23.12.2013 Photo by Anton
« Одговори #26 на: Декември 24, 2013, 10:52:46 am »
Првата за волпејпр!

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Одг: 23.12.2013 Photo by Anton
« Одговори #27 на: Декември 24, 2013, 17:37:04 pm »
Само не знам кој е мангупот позади тебе, ти ја квари сликата ;)

некоја будала улета тука ;D

Првата за волпејпр!

искас да ти испратам поголема рез?
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 819
Photo by Anton
« Одговори #28 на: Септември 02, 2014, 22:39:10 pm »
само некој админ нека тргне датата од насловот, не ми дава да ја едитирам ја, ак мојт ;D

грчко м3-че  ;D
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Photo by Anton
« Одговори #29 на: Септември 08, 2014, 23:54:12 pm »
Mnogu dobro Mnogu :)