Автор Тема: Најгрда кола  (Прочитано 367275 пати)

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1935 на: 17 Март 2022, 08:54:51 am »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6120
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1936 на: 17 Март 2022, 09:13:19 am »
Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1938 на: 16 Јуни 2022, 17:40:33 pm »

@Fic_CC учи малце од дизајнов.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8571
 • Пичлеме
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1939 на: 16 Јуни 2022, 19:11:49 pm »
Завчера од далеку глеам нешто така грдичко, па од поблиску кога гледам Хјундај да ти било. Грдичко, ко абортиран Понтиак Ацтек :)
Торби носев, не можев да се гњавам со телефонот да сликам, ама си има по интермец :)


Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10140
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1940 на: 16 Јуни 2022, 19:36:40 pm »
Кошмар човече, кошмар!


Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1942 на: 11 Мај 2023, 16:20:24 pm »
Не е доволно шо ламаринава е очобол, наредно се испулив во тркалата оти чудно ми изгледаа некако, се потрудиле и нив да ги стават во некоја безвезе димензија шо вероватно кошта еден бубрег.  Не ни знаев дека постои ваква глупа димензија на гума.
Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1943 на: 11 Мај 2023, 16:48:15 pm »
Плаче за 14ки бандажи.

Џабе криеш таблици еве го: https://www.carclub.mk/2022/06/02/test-toyota-aygo-x-1-0-72-cvt-envy-gradski-mal-dzin/

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1944 на: 11 Мај 2023, 17:25:56 pm »
Не се истите таблици, бт се овие, и тука некој дал  18+ иљади за створов

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1945 на: 11 Мај 2023, 17:32:15 pm »
Не ни знаев дека постои ваква глупа димензија на гума.
Мислам дека резевната спејссејвер ми е таа димензија ;D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5130
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1946 на: 11 Мај 2023, 17:51:17 pm »
@Simo - Carrier159 Замисли чудово ако има наместо регуларна, спејссејвер резервна,  има да вришти димензијата :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6120
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1947 на: 26 Јуни 2023, 07:39:02 am »

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1948 на: 28 Јуни 2023, 10:10:18 am »
Во основа ОК вожња имаат Цитроениве.

Грдички се реално, ама за буџет кола ОК се.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6120
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1949 на: 28 Јуни 2023, 11:10:44 am »
301 е, ама се признава.  ;D