Автор Тема: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013  (Прочитано 33231 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43461
 • Il Moderatore
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #45 на: 30 Октомври 2016, 16:40:58 pm »
имет нешчо ново туека или се по старо е? цени?  работат ли воопшто?
Мош да се собереме еднаш да се издружиме - као мини собирче, со картинг вожња :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29326
  • CARclub.mk
Одг:
« Одговори #46 на: 30 Октомври 2016, 16:42:14 pm »
Ја сум за, ама да биде наскоро - заладува!

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #47 на: 30 Октомври 2016, 16:42:26 pm »
ја може да ве глеам само.... ама децава да ги пуштам да повозат малку. затоа прашав за цени...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #48 на: 30 Октомври 2016, 21:27:06 pm »
Цените се исти, 250 денари 5 минути. Веќе е ладно, требаше да се собереме порано.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2216
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #49 на: 30 Октомври 2016, 22:24:11 pm »
ПОвеќе ќе ви одат сега на ладново што, побрзи ќе се :)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #50 на: 30 Октомври 2016, 22:31:22 pm »
 Ама грип 0.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2216
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #51 на: 30 Октомври 2016, 22:41:23 pm »
Таман за дрифт :) баш ми се вози такво нешто ама тука нема кочанско, некогаш можеби ќе ме нанесе пат за прошетка на мозокот по стазата :)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: CARclub Grand Prix - Петта Трка - 23.08.2013
« Одговори #52 на: 29 Октомври 2021, 17:36:00 pm »
(тука има и едно гифче ама јбг не успеав да го закачам админ нека го среди ако сака)

Да се вратиме малце во минатото
Од вторник ќе врнело викаат...  ;D но далеку е вторник
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...