Автор Тема: Сабота 25.06.2011 на Марков Манастир "Dragster"  (Прочитано 58196 пати)

Отсутен RikiRulz

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10639
  • *** UNDERCOVER ***
Јас знам, сум бил повеке пати... но не е лошо некој да земе да се позамара на на гугл, да ја оцрта убаво дека има возење околу 30 км од центар па некој можеби ке помисли дека го утнал патот....

Иначе од Драчево па нагоре све е право, како те води патот....

Отсутен Nakolce

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2310
  • Имигрант
Надеж пуста можда ке го најдеме...

Отсутен Chlink

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8519
  • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Јас знам, сум бил повеке пати... но не е лошо некој да земе да се позамара на на гугл, да ја оцрта убаво дека има возење околу 30 км од центар па некој можеби ке помисли дека го утнал патот....

Иначе од Драчево па нагоре све е право, како те води патот....

Неможе никој да утне, од центар поминуваш рампа во кисела вода и пичиш право по улица нигде не се исклучуваш, кај мостот за драчево не идеш по него туку десно вртиш и се право до дестинацијата, нема утка.

Отсутен RikiRulz

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10639
  • *** UNDERCOVER ***
Јас знам, сум бил повеке пати... но не е лошо некој да земе да се позамара на на гугл, да ја оцрта убаво дека има возење околу 30 км од центар па некој можеби ке помисли дека го утнал патот....

Иначе од Драчево па нагоре све е право, како те води патот....

Неможе никој да утне, од центар поминуваш рампа во кисела вода и пичиш право по улица нигде не се исклучуваш, кај мостот за драчево не идеш по него туку десно вртиш и се право до дестинацијата, нема утка.

Ок ке видиш ке има причи, некој од форумов го утнал патот...

Отсутен Chlink

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8519
  • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Јас знам, сум бил повеке пати... но не е лошо некој да земе да се позамара на на гугл, да ја оцрта убаво дека има возење околу 30 км од центар па некој можеби ке помисли дека го утнал патот....

Иначе од Драчево па нагоре све е право, како те води патот....

Неможе никој да утне, од центар поминуваш рампа во кисела вода и пичиш право по улица нигде не се исклучуваш, кај мостот за драчево не идеш по него туку десно вртиш и се право до дестинацијата, нема утка.

Ок ке видиш ке има причи, некој од форумов го утнал патот...

Хахааха, се е могуче, не викам не.

Отсутен ViksaSk

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1225
Да се организираме да возиме заедно,ајде Рики ти си најгласен најубаво така да напраиме организација а??

Отсутен RikiRulz

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10639
  • *** UNDERCOVER ***
Да се организираме да возиме заедно,ајде Рики ти си најгласен најубаво така да напраиме организација а??

Moже бе.... зашто да не... може да идеме заедно, јас сум за...

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16697
  • Keep it 100
Само кажете зборно место и време да се чекаме.

Отсутен RikiRulz

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10639
  • *** UNDERCOVER ***
Во колку ке почне драгстерот ???

Отсутен IvO

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1676
уште нема саатница изгледа :)

Отсутен RikiRulz

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10639
  • *** UNDERCOVER ***
уште нема саатница изгледа :)

Ке идеме заедно по 50-вче ?

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16697
  • Keep it 100
уште нема саатница изгледа :)

Нема везе, изгледа многу се зафатени па заборавиле да стават. Кај да е ќе пише автозона тука.
« Последно менување: 22 Јуни 2011, 19:10:45 pm Fic_CC »

Отсутен avtozona

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 20
Има саатница, само кој да прочита.. Инаку почнува од 16:30ч..

Отсутен avtozona

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 20
Повторно во Септември ДРАГСТЕР на Палас.. Имаме потоа големи шанси на 11 октомври да бидеме во Прилеп. Затоа спремајте си ги Вашите возила, ќе има вредни награди за сите!!
поздрав www.AVTOZONA.mk

Отсутен ViksaSk

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1225
Немојте вакви работи па ние одиме тамо да се печеме сеа вака малце ке изгориме хехехеххехех