Автор Тема: Интересни понуди на користени возила.  (Прочитано 3938405 пати)

Присутен Power to the people

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6285
  • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28245 на: 18 Септември 2024, 07:56:07 am »
@myowntheory јас кола барав изминативе 9 месеци и тоа што сфатив е дека или се тешки кршови или на луѓево им требаат многу пари.

Несакав да ја постирам или да напињам за мојата кола ама чим ти ја понудија неколку членови значи дека стварно вредеше колата. Инаку ја продадов после точно 3 дена на оглас.

Со среќа во потрагата зошто стварно ќе ти треба.

Поздрав

Со што се поднови? :D

Зедов хјундаи елантра од 2017
Што пари ја зеде и од каде.

Аман бе стрико, не кажа типо дека зеде а една година бараше кола, сега есапот на другиве му го правиш.  :)

Отсутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1662
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28246 на: 18 Септември 2024, 14:14:17 pm »
За полото искрено не сум заинтересиран и неќам црвена боја но офенс, а за Клиото, фала ти за советот !

Клиото ти е добра опција е сега треба и со половњак среќа да имаш и да  го однесеш во овластен или било каде железо е никој ништо не ти гарнтира железо е ке ти каже е сега дали километражата е штелувана тоа е знак прашање да не те копка.Клиото ти е супер избор за прва кола мада ја ти кажав до 105коња идам на голф5 те разбирам и што не ти се допаѓа избор со клио не е лош па крај краева отиди до аутовелт имаа клиа и земи си колку толку тие се бар проверени, пазарот е збеснат им висат едни коли исти со години по огласи ..(пробај го клиото види што како тие се добри количиња ги гледам по патишта плус и дистрибутери ги утепаа од возење)
Ајде понтаму во животот и нова да си купиш тоа е мој благослов кон тебе.
Среќно

Отсутен devourer

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 354
  • Мерцедес е мерцедес се друго е кола!
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28247 на: 18 Септември 2024, 14:37:07 pm »
За полото искрено не сум заинтересиран и неќам црвена боја но офенс, а за Клиото, фала ти за советот !

Клиото ти е добра опција е сега треба и со половњак среќа да имаш и да  го однесеш во овластен или било каде железо е никој ништо не ти гарнтира железо е ке ти каже е сега дали километражата е штелувана тоа е знак прашање да не те копка.Клиото ти е супер избор за прва кола мада ја ти кажав до 105коња идам на голф5 те разбирам и што не ти се допаѓа избор со клио не е лош па крај краева отиди до аутовелт имаа клиа и земи си колку толку тие се бар проверени, пазарот е збеснат им висат едни коли исти со години по огласи ..(пробај го клиото види што како тие се добри количиња ги гледам по патишта плус и дистрибутери ги утепаа од возење)
Ајде понтаму во животот и нова да си купиш тоа е мој благослов кон тебе.
Среќно
Толкав текст ништо корисно . :-X

Отсутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1662
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28248 на: 18 Септември 2024, 14:43:55 pm »
За полото искрено не сум заинтересиран и неќам црвена боја но офенс, а за Клиото, фала ти за советот !

Клиото ти е добра опција е сега треба и со половњак среќа да имаш и да  го однесеш во овластен или било каде железо е никој ништо не ти гарнтира железо е ке ти каже е сега дали километражата е штелувана тоа е знак прашање да не те копка.Клиото ти е супер избор за прва кола мада ја ти кажав до 105коња идам на голф5 те разбирам и што не ти се допаѓа избор со клио не е лош па крај краева отиди до аутовелт имаа клиа и земи си колку толку тие се бар проверени, пазарот е збеснат им висат едни коли исти со години по огласи ..(пробај го клиото види што како тие се добри количиња ги гледам по патишта плус и дистрибутери ги утепаа од возење)
Ајде понтаму во животот и нова да си купиш тоа е мој благослов кон тебе.
Среќно
Толкав текст ништо корисно . :-X

Очигледно си на право место

Отсутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1662
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28249 на: денес во 10:27:30 »
Интересна понуда на користено половно возило ни мање ни више А5 одлично изгледа од овој аутоплац нон стоп рекоменд ми излегува погледнав имаат добри коли квалитет не знам сепак немора да значи дека од крива педеранка да има лоши коли. Ценава реално 29 плаче многу убаво количе.

Штачете ви са вашим шкодама 

за дечково шо бара клио во позадина има паркирано нека се јави види
https://reklama5.mk/AdDetails?ad=5104724


Подетална аНал-иза на внатрешноста за шкода е свемирски брод- не ми се допаѓа десната страна некако ми е безвезе не импресонира додека левата кај волан со таа таблата баш е онака comfy..

« Последно менување: денес во 10:36:27 Jimny »

Отсутен AUUU

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7025
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28250 на: денес во 11:44:15 »
Нема лош плац у Крива Паланка, сите од таму зимаат коли, до сега никој не се пожалил.

Присутен tomaso

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2114
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #28251 на: денес во 12:39:02 »
Баш вчера пријател пазари од Паланка кола. Ја провери на карвертикал се испадна како што беше и во сервисната историја. 2020та фокус со 180.000 км