Автор Тема: Затемнување на прозорци - Клима Фолии  (Прочитано 127248 пати)

Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5638
Одг: Затемнување на прозорци - Клима Фолии
« Одговори #585 на: Август 28, 2021, 21:26:18 pm »
Da ne se urocam na dvete koli folii imam 70% prozracnost, znaci nezno zatemneti na zelenko so uv zastita i ne przi sonce vnatre, me zastanale i dzandari i na tehnicki nisto ne mi rekle do sega... Ne stavajte crnila gangsterski i ke e ok

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4810
Одг: Затемнување на прозорци - Клима Фолии
« Одговори #586 на: Август 30, 2021, 14:31:55 pm »
Ти еко фолии си ставил.

Нема закон за зазеленување на стакла.

Отсутен Alex Mkd

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Затемнување на прозорци - Клима Фолии
« Одговори #587 на: Април 12, 2022, 13:44:19 pm »
Некој да не знае дали има некој што вградува керамички фолии?

Отсутен sander

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
Одг: Затемнување на прозорци - Клима Фолии
« Одговори #588 на: Април 12, 2022, 23:26:21 pm »
Најдобро место за затемнување прозори во МК кое е?
Пожелно е да имаат и керамичка заштита, цена небитна колку сака нека е само да се асални

Отсутен JezuzNoChill

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 856