Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 1017500 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53199
 • Махер
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9795 на: Декември 15, 2021, 10:50:17 am »
На 2:27 се гледа падобранот. Инаку со електричниве ова е проблемот - што ја даваш оваа моќност на возило во рацете на тинејџери, жени, напаленковци, племиња итн.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6597
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9796 на: Декември 15, 2021, 16:47:46 pm »
Ова видео не го дискутиравме дека беше убрзувано на некој делови, не ми текнува што беше заклучокот...

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7842
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9797 на: Декември 16, 2021, 17:47:45 pm »


Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42668
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9798 на: Декември 31, 2021, 19:49:33 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5722
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9799 на: Декември 31, 2021, 20:29:50 pm »
U miss @Stratro ?

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6597
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9800 на: Декември 31, 2021, 20:32:24 pm »
Стварно бе го снема нешто...

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7315
 • Добра плата
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9801 на: Декември 31, 2021, 20:33:18 pm »
У секташи отиде.
Го запали басот, сега е нормален човек - ѓитарИс. :)
Ziltoid The Omniscient

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42668
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9802 на: Декември 31, 2021, 22:33:32 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6597
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9803 на: Јануари 07, 2022, 09:55:57 am »

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42668
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9804 на: Јануари 23, 2022, 08:46:56 am »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5441
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9805 на: Јануари 23, 2022, 09:02:09 am »
😁✌️😍

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7315
 • Добра плата
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9806 на: Јануари 23, 2022, 15:25:48 pm »
Спојлери за Пулицер!
Ziltoid The Omniscient

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42668
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9807 на: Февруари 09, 2022, 20:54:24 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7315
 • Добра плата
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9808 на: Март 30, 2022, 23:57:36 pm »
Ziltoid The Omniscient

Отсутен devourer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 329
 • Мерцедес е мерцедес се друго е кола!
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9809 на: Април 04, 2022, 22:49:10 pm »
Бог и батина 500Е