Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 1017499 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28563
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Рандом Авто-фотки..
« на: Јуни 13, 2011, 21:55:52 pm »
Ставајте тука рандом автомобилски фотки што ќе ви се видат интересни..

Као за почеток:

« Последно менување: Ноември 15, 2011, 21:38:55 pm velestrumf »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16640
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #1 на: Јуни 13, 2011, 22:00:25 pm »
Многу јака слика, изгледа како смртта да го прати фиќово :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33627
 • Таков е животот... јебига
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #2 на: Јуни 13, 2011, 22:40:42 pm »
Фиќото го влече ламбото со картер преебан од скопските улици... :D

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20245
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #3 на: Јуни 13, 2011, 23:15:01 pm »
Интересно кој е на прво место... Пошто позади Ламбото, ми се чини дека е Ferrari 599, или евентуално 612 Scaglietti :)

Типот у Фиатов го ужива моментот :D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1811
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #4 на: Јуни 13, 2011, 23:25:11 pm »
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16640
 • Keep it 100
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #5 на: Јуни 14, 2011, 00:08:01 am »
Интересно кој е на прво место... Пошто позади Ламбото, ми се чини дека е Ferrari 599, или евентуално 612 Scaglietti :)

Типот у Фиатов го ужива моментот :D

Добро око имаш, јас на прв поглед не ни приметив кола позади овие 2 :D  Ferrari 599 е 100%

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9928
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #6 на: Јуни 14, 2011, 12:24:48 pm »
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28563
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #7 на: Јуни 14, 2011, 12:35:44 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9491
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #8 на: Јуни 14, 2011, 14:57:34 pm »
Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5505
 • 69
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9 на: Јуни 14, 2011, 22:26:54 pm »
Јас во принцип темава ја сваќам како тема за интересни фотки со коли кои ние сме ги направиле самите, па така да еве неколку интересни по мене :)


« Последно менување: Јуни 14, 2011, 22:40:41 pm SaleSk »
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5505
 • 69
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #10 на: Јуни 14, 2011, 22:37:43 pm »
Нешто јас сум грешка или не ги покажува сликите???

Ок е, изгледа до серверот било :))
« Последно менување: Јуни 14, 2011, 22:41:27 pm SaleSk »
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1811
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #11 на: Јуни 15, 2011, 03:31:29 am »
Never drive faster than your Angels can fly.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20245
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #12 на: Јуни 15, 2011, 17:00:37 pm »
^^ Долина на волците :D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10241
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #13 на: Јуни 18, 2011, 11:57:11 am »

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3782
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #14 на: Јуни 18, 2011, 16:26:22 pm »