Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 85130 пати)

Отсутен tEoV

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
  • https://www.facebook.com/nteov
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #30 на: 17 Август 2013, 15:35:34 pm »
nezz ako moze nekako po brza posta a kolku pari se nalepnicite ?

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #31 на: 17 Август 2013, 19:05:32 pm »
nalepnicite se bespari... ama treba da se zasluzat... treba minimum 3500 postovi da imas pa ke dobies... i toa treba kvalitetna diskusija a ne trolanje...

se zezam normalno...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен dame

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3143
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #32 на: 18 Август 2013, 19:07:04 pm »
dali e vozmozno da dobijam i jas nalepnica

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3786
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #33 на: 18 Август 2013, 19:51:56 pm »
Tesko, nekako ne im se davaat

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #34 на: 18 Август 2013, 20:10:24 pm »
Роци, не си давај за право да збориш во име на Карклуб, уште помалку за ваква работа.

Даме, секако дека е возможно, само да се погодиме на исто место. Секој што побарал налепница, добил. :)

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3786
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #35 на: 18 Август 2013, 20:35:10 pm »
Pa ja pobarav 3 pati da mi se prati po kargo za velesanite nekolku nalepnici, i nema nikakov pozitiven odgovor.

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6636
 • French diamond
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #36 на: 18 Август 2013, 20:40:59 pm »
И јас добив ...ако се лажиме  ;D

Отсутен olikomerc

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 247
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #37 на: 18 Август 2013, 20:57:47 pm »
И јас барам веќе 2 години
fb.com/olikomerc

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7319
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #38 на: 18 Август 2013, 21:00:56 pm »
Доколку дозволи @ZeroSignal,  еве јас се понудувам да ви испратам карклуб стикерчиња. Често праќам преку Глобко Логистик, нема да ми биде проблем да ви пратам и вас.

Присутен FiLo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6471
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #39 на: 18 Август 2013, 21:22:35 pm »
Секој што побарал налепница, добил. :)

Еве и ја да прашам, има некој налепница вишок, стара, нова, битно да ја шлапнам кај мене :D

Ја не сум добил :)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5017
 • Пиши лаже
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #40 на: 18 Август 2013, 21:28:59 pm »
@Спенсер

Ако ти одобрат кажуј, има кандидати за у Велес. :)
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16673
 • Keep it 100
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #41 на: 18 Август 2013, 22:03:41 pm »
Дечки, многу пати сме кажале, кој сака налепница нека дојде во Недела на Веро или Понеделник на Пиво, ќе му дадеме без проблем.

Кажете колку души сте од Велес!

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3786
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #42 на: 18 Август 2013, 22:20:27 pm »
Ima 4-5 dusi

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29390
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #43 на: 18 Август 2013, 23:11:37 pm »
И никој од вас не оди за Скопје од време на време? Извинете, ама стварно немам време да праќам налепници по пошта.

Секогаш кога некој ми побарал налепница, и сум имал во тој момент со мене, сум дал.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5017
 • Пиши лаже
Одг:
« Одговори #44 на: 18 Август 2013, 23:20:25 pm »
Јас не сум знаел дека давате таму налепници. Инаку не ме носи патот натаму, особено не во Недела во 10. :))
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that