Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 84073 пати)

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #15 на: 15 Јуни 2013, 23:11:53 pm »
Mojata koga ja polirav kolata,posle toa vidov crvenoto mi izbledalo mutavo mi stoi sega :D

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #16 на: 15 Јуни 2013, 23:17:04 pm »
Абе таа легна многу убаво кај мене. Ама меудрија на тоа место па мораше дасе ваи. Новава не ми е некако, башка ми обледе.

последната ја шлапна зеро ка мене...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4980
 • Пиши лаже
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #17 на: 26 Јуни 2013, 03:21:48 am »
Па да ја загреам работава за налепници...  ;D
+1 за у Велес.
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Влатко К.

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 446
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #18 на: 02 Август 2013, 17:26:37 pm »
И јас сакам. Само не можам да ве дружам на пиво следниов период, цело лето сум втора смена.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #19 на: 05 Август 2013, 13:11:49 pm »
Oк. Да си прашам јас :)


Гојдо, има од старите...

Присутен FiLo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6446
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #20 на: 05 Август 2013, 14:39:46 pm »
Еве и ја да прашам, има некој налепница вишок, стара, нова, битно да ја шлапнам кај мене :D

Отсутен SaseMajstorot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 509
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #21 на: 05 Август 2013, 15:05:25 pm »
аии... ами ја појма немам дека има такви работи... ами ај пратете слика да видам што е тоа, да ја украсиме Ева ко елка новогодишна
Како Југо нема друго! - и поарно шо нема!

Отсутен Боби Л.

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1273
 • I live my life a quarter mile at a time...
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #22 на: 09 Август 2013, 16:20:47 pm »
Ај една и за мене ако има :)
https://www.youtube.com/watch?v=-Lc9QZqITc4
Брзината не е опасна,туку будалата шo седи зад воланот :)

Отсутен Влатко К.

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 446
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #23 на: 17 Август 2013, 01:06:09 am »
Еј, не давајте ми налепница.
Бегај, после кој ќе одговара во „Го видов...“, вака шпиЈунски посматрам...

Се зезам, сакам налепница, в понеделник, ако се оди на пиво, ќе замолам некој од овде присутните да донесе, ако има, плаќам во пиво. :)

Отсутен tEoV

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
  • https://www.facebook.com/nteov
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #24 на: 17 Август 2013, 05:28:57 am »
kako moze da dobijam nalepnici od carclub ?

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17308
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #25 на: 17 Август 2013, 09:51:07 am »
Ти си дечкото што постираше авторски слики на фејсбук без апсолутно никаква дозвола од самите автори?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #26 на: 17 Август 2013, 10:10:45 am »
Мислам дека не е, и Мартине, мирен.

За налепници, немаме дистрибуција низ Македонија, ама ќе организираме нешто. :)

Отсутен nikola_bb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4800
Одг: Re: CarClub Налепници
« Одговори #27 на: 17 Август 2013, 13:50:16 pm »
mi treba nalepnice za novoto vozilce,ima li nesto na lager?

Отсутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2933
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #28 на: 17 Август 2013, 13:57:44 pm »
И за мене исто една налепница :D

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4980
 • Пиши лаже
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #29 на: 17 Август 2013, 15:32:18 pm »
И јас барам веќе подолго време, ама ништо.

Ако се даваат некаде во СК,  треба да може татко ми да земе за мене (или ако има повеќе за во Велес), мене не ми се исплаќа да идам до Скопје само за тоа. :)
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that