Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 82878 пати)

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1298
CarClub Налепници
« на: 12 Јуни 2013, 00:09:22 am »
Видов дека има CarClub налепници.. Ми се свиѓаат.. Може ли да ми кажете колку е цената и дали праќате преку Карго :D ?

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3778
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #1 на: 12 Јуни 2013, 00:53:01 am »
I mene istoto me interesira ;)
« Последно менување: 12 Јуни 2013, 01:10:22 am Roci »

Отсутен Knight_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1260
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #2 на: 12 Јуни 2013, 00:58:34 am »
Јас колку што знам налепниците не се наплаќаат, е сега ако му останала на некој и ако сака секако дека може да ви ја прати, знам некој праќаа по другиве села :D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13603
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #3 на: 12 Јуни 2013, 01:10:25 am »
Налепниците не се наплаќаат и се праќаат по луѓе и сл. Јас викам едно 10-тина да се пратат по Карго накај Битола не ќе да е лошо. 60 денари е да го ... :) матам ... :D

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3778
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #4 на: 12 Јуни 2013, 01:12:57 am »
Ama koj da se najde da prati, uspat i do Veles, pa neka si vrvit nakaj Bitola ;D ;D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29273
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #5 на: 12 Јуни 2013, 08:34:58 am »
Биталчани, ќе добиете сосе маиците. За другиве, ќе се договориме. :)

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1298
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #6 на: 12 Јуни 2013, 10:50:43 am »
Ama koj da se najde da prati, uspat i do Veles, pa neka si vrvit nakaj Bitola ;D ;D
И за мене една, ако пуштаат накај Велес :D ако може...

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #7 на: 12 Јуни 2013, 11:05:29 am »
јас ке ви шитнам по 50 евра комад,пошто откако ке ги турите возилата ке ви добиат во просек помеѓу 10 и 25 коња... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3778
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #8 на: 12 Јуни 2013, 13:25:18 pm »
dajte stvarno ako ima nekoj pratete ni po kargo do veles, ne za drugo ima edna mnogu zgodna sto raboti tamu, pa ke se vidime

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29273
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #9 на: 12 Јуни 2013, 13:27:14 pm »
А да запалам ја кола, ене го каде е Велес?

Аман, трпение, ќе стигнат налепници. Ќе договорам со Саше да се видиме, он оди редовно Велес-Скопје, ќе испратам налепници.

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #10 на: 12 Јуни 2013, 13:30:46 pm »
Зеро! Имаш од старите една за мене???

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #11 на: 13 Јуни 2013, 12:31:58 pm »
Chlink be 21 vek sme eb*go :-)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #12 на: 13 Јуни 2013, 15:43:33 pm »
Абе таа легна многу убаво кај мене. Ама меудрија на тоа место па мораше дасе ваи. Новава не ми е некако, башка ми обледе.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29273
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #13 на: 13 Јуни 2013, 15:59:46 pm »
Од ептен старите нема веќе. :)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #14 на: 13 Јуни 2013, 17:02:59 pm »
Oк. Да си прашам јас :)