Автор Тема: Tepisonski Patosnici  (Прочитано 86121 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 606
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #150 на: 21 Мај 2022, 09:23:31 am »
Vi blagodaram momci ! :)

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3962
 • MadaFunker
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #151 на: 17 Август 2023, 13:16:00 pm »
Ај да ја освежиме темава :)

Патосници за Мазда 3 мк1 имате Самчо? :)
New blood of old school

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 606
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #152 на: 17 Август 2023, 19:20:38 pm »
Da sekako, imam , 1300den e standardniot materijal, so konec od strana (crn, siv , plav , crven ) logo izvezeni MAZDA 3 so ili bez logo , i fixatori dokolku fabricno ima, illi 1850den premium velour materijal, poraben so traka , logo Mazda 3 so ili bez  , i fixatori dokolku fabricno ima.

Отсутен Кољо

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 161
  • MVP Ring
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #153 на: 19 Август 2023, 15:41:01 pm »
За Гранде Пунто?

Sent from my LM-V450 using Tapatalk


Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 601
 • Pixel Perfect.
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #154 на: 20 Август 2023, 01:23:28 am »
@Samco  Има ли можност да порачам само патосница за возачкото место, за BMW E90? Останатите се многу зачувани и изгледаат како нови..

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1747
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #155 на: 20 Август 2023, 14:25:39 pm »
@Samco  Има ли можност да порачам само патосница за возачкото место, за BMW E90? Останатите се многу зачувани и изгледаат како нови..

Секако дека има можност.

Цената ќе биде 1300 денари со стандардниот материјал, или 1850 денари со премиум материјалот.
Во цената се вклучени извезени лого-а, фиксатори и траки. (доколку има вашето возило, или по ваша желба)

 ;D
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Ordevski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1336
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #156 на: 20 Август 2023, 23:33:48 pm »
@Samco  Има ли можност да порачам само патосница за возачкото место, за BMW E90? Останатите се многу зачувани и изгледаат како нови..

Секако дека има можност.

Цената ќе биде 1300 денари со стандардниот материјал, или 1850 денари со премиум материјалот.
Во цената се вклучени извезени лого-а, фиксатори и траки. (доколку има вашето возило, или по ваша желба)

 ;D
5+ :)

Sent from my SM-S908E using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 606
Одг: Tepisonski Patosnici
« Одговори #157 на: 21 Август 2023, 21:18:14 pm »
Za site vozila so 5 sedista cenata e ista, inaku nema moznost samo za edna patosnica (vozacka na primer) , prodavame samo vo set predni+zadni.