Автор Тема: Tuning cars  (Прочитано 91068 пати)

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Tuning cars
« Одговори #315 на: 06 Мај 2020, 14:01:23 pm »Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Tuning cars
« Одговори #316 на: 28 Ноември 2020, 16:35:46 pm »
Ако се сака, се може. Gt86/BRZ V8 2400cc 362ks @10700rpmAs it should have been.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4720
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Tuning cars
« Одговори #317 на: 28 Ноември 2020, 20:37:27 pm »
Моторот...  ;D


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Tuning cars
« Одговори #318 на: 28 Ноември 2020, 20:40:47 pm »
Моторот...  ;D
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Кавасаки, веројатно ќе надживее 1.9тди Б'лгар (две червени).

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4720
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Tuning cars
« Одговори #319 на: 20 Септември 2021, 11:05:04 am »


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4720
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Tuning cars
« Одговори #320 на: 21 Септември 2021, 13:37:49 pm »
 :-X


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4720
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Tuning cars
« Одговори #321 на: 01 Октомври 2021, 12:49:36 pm »
Покет рокет!