Автор Тема: Тест на Новиот Форд Фокус 1.6 и 2.0 ТДЦи  (Прочитано 8756 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49502
 • Махер
Одг: Тест на Новиот Форд Фокус 1.6 и 2.0 ТДЦи
« Одговори #30 на: Мај 20, 2011, 00:05:33 am »
Баш сега загледав..... кај ќе ставиш афтермаркет радио/цд ?
Југославија...

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
Одг: Тест на Новиот Форд Фокус 1.6 и 2.0 ТДЦи
« Одговори #31 на: Мај 20, 2011, 01:11:13 am »
Централната конзола ми изгледа неозбилно

Не е толку лоша... Али тек да ја видиш ручната... Се подига до толку, шо моеш по чело да се плеснеш со нејзе... Е ТОА е неозбилно, и не знам што сакале да постигнат...

А за афтермаркет богами... Ќе се запрашаш дали вреди да се малтретираш... Пошто дефинитивно ќе треба да наоѓаш чаре за попунување дупки... Пур-пена и шибај даље :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16411
 • Keep it 100
Одг: Тест на Новиот Форд Фокус 1.6 и 2.0 ТДЦи
« Одговори #32 на: Мај 22, 2011, 21:04:37 pm »
Лелеее сликиве лудница, мислам дека овие се најдобрите слики од новиот фокус што ги има на интернет. Имаш голем талент за оваа работа