Автор Тема: Кога да се очекува следен собир ?!?!  (Прочитано 103162 пати)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6342
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #495 на: Март 20, 2023, 16:07:02 pm »
Имаат алфистиве секоја недела собир кај жаре, само незгодно им е да објават.  ;D

Имаме и ние со Голфовите кај Митревски ама се правиме дека не се знаеме кога ќе се сретнеме.

Отсутен nikola98

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #496 на: Март 20, 2023, 16:12:57 pm »
Имаат алфистиве секоја недела собир кај жаре, само незгодно им е да објават.  ;D

Имаме и ние со Голфовите кај Митревски ама се правиме дека не се знаеме кога ќе се сретнеме.

Кој Митревски? Оној сендвичара што има?  ;D

Отсутен smole

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2723
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #497 на: Март 20, 2023, 21:48:58 pm »
Имаат алфистиве секоја недела собир кај жаре, само незгодно им е да објават.  ;D

Имаме и ние со Голфовите кај Митревски ама се правиме дека не се знаеме кога ќе се сретнеме.

Кој Митревски? Оној сендвичара што има?  ;D
Више накај месара иде со сатарчето.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk


Отсутен miksi

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1168
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #498 на: Март 31, 2023, 08:53:13 am »
Дојде пролет, може да се отганизира некој собир или возење

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #499 на: Април 02, 2023, 01:34:00 am »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #500 на: Април 02, 2023, 01:47:45 am »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Ма јок, тие најбољи другари остануваат после.

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #501 на: Април 02, 2023, 02:03:01 am »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Ма јок, тие најбољи другари остануваат после.
После палењето или после ебањето?

Детаљи, колега, детаљи!
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #502 на: Април 02, 2023, 21:53:14 pm »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Ма јок, тие најбољи другари остануваат после.
После палењето или после ебањето?

Детаљи, колега, детаљи!

Бирај врз кого сакаш да ти покажам ;D

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #503 на: Април 02, 2023, 22:07:21 pm »
Нешто накај Прилеп-Битола да се организира, освен Prilep Car Show шо го имаме во октомври?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12337
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #504 на: Април 03, 2023, 09:30:26 am »
Нешто накај Прилеп-Битола да се организира, освен Prilep Car Show шо го имаме во октомври?

Тополчани?

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4125
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #505 на: Април 03, 2023, 10:57:40 am »
Нешто накај Прилеп-Битола да се организира, освен Prilep Car Show шо го имаме во октомври?

Тополчани?
Тројкрсти на Црна,  јас ќе дојсам прачки за сите :D

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5952
 • French diamond
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #506 на: Април 03, 2023, 16:32:46 pm »
ОКрид би била уба локација, ако  е измеѓу 15 Мај и 15 Јуни би дошол и јаска.

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #507 на: Април 04, 2023, 01:43:48 am »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Ма јок, тие најбољи другари остануваат после.
После палењето или после ебањето?

Детаљи, колега, детаљи!

Бирај врз кого сакаш да ти покажам ;D

Логирај се и бирај на еци-пеци-пец.
50% шанса да заебеш некој невин, ама сепак... за каузата!

Земи ебни некој од опелашиве прво, па ѕвони да идам со кантата...
Или да биде прво французи, таљани, квислинзи и остало џубре, а? :))))
Мојо коњ е двеста коња.

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #508 на: Април 04, 2023, 07:04:11 am »
Поарно да нема.
Ќе дојдат мнозинство, ќе се степаат како гомба од вмро и јесдаес.
Ма јок, тие најбољи другари остануваат после.
После палењето или после ебањето?

Детаљи, колега, детаљи!

Бирај врз кого сакаш да ти покажам ;D

Логирај се и бирај на еци-пеци-пец.
50% шанса да заебеш некој невин, ама сепак... за каузата!

Земи ебни некој од опелашиве прво, па ѕвони да идам со кантата...
Или да биде прво французи, таљани, квислинзи и остало џубре, а? :))))
Нешто опелаши се спомнуваат?  :-[