Автор Тема: Кога да се очекува следен собир ?!?!  (Прочитано 121519 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #600 на: 25 Март 2024, 21:08:15 pm »
Троши дупло.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13662
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #601 на: 25 Март 2024, 22:46:12 pm »
Троши дупло.

Четири пати повеќе насмевки 😄

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8201
 • Малерозен дрводарец
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #602 на: 25 Март 2024, 23:06:12 pm »
Голф Троши Економично
When you turn on the radio does it return the favor?

Присутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8201
 • Малерозен дрводарец
Одг: Кога да се очекува следен собир ?!?!
« Одговори #603 на: 25 Март 2024, 23:08:40 pm »
Организирајте една вожња до Св. Николе на пример, па да дојдеме и ние од источните провинции, да јадеме некоја вешалица заедно :)

Паркирај тука на 6-ти или 7-ми.
https://www.google.mk/maps/place/41%C2%B051'46.4%22N+21%C2%B056'35.2%22E/@41.862886,21.9424583,19z/data=!3m1!4b1!4m4!3m3!8m2!3d41.862885!4d21.943102?hl=en&entry=ttu

Имам добар гепек.
Ќе донесам маса.
Ќе јадеме директно од изворот.
When you turn on the radio does it return the favor?