Автор Тема: Промена на прекар (Nickname)  (Прочитано 36080 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27089
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Промена на прекар (Nickname)
« Одговори #45 на: Октомври 13, 2017, 10:59:56 am »
Членот Boki 9n го смени прекарот во Bokica.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27089
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Промена на прекар (Nickname)
« Одговори #46 на: Јуни 19, 2018, 11:56:55 am »
Членот golf_111 го смени прекарот во andrej_111.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27089
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Промена на прекар (Nickname)
« Одговори #47 на: Август 15, 2019, 09:41:05 am »
Членот loristeB го смени прекарот во tomm1060.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27089
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Промена на прекар (Nickname)
« Одговори #48 на: Април 30, 2020, 12:53:16 pm »
Членот Принц го смени прекарот во Prof. Greenthumb.
« Последно менување: Мај 01, 2020, 08:54:08 am zeroSignal »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27089
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Промена на прекар (Nickname)
« Одговори #49 на: Мај 01, 2020, 08:54:50 am »
Членот ZilePunto го смени прекарот во Zile.