Автор Тема: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!  (Прочитано 31150 пати)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
!!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« на: 10 Март 2011, 22:40:17 pm »
Kliknete na linkot ,vnimatelno poglednete go kratkiot album so nekolku vozila i motorcikli raboteni vo nasiot servis
Pozdrav od timot na Dog Security

http://img651.imageshack.us/i/dogcorveta17.jpg/
« Последно менување: 16 Март 2011, 01:51:15 am DOG SECURITY »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 711
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #1 на: 11 Март 2011, 19:31:45 pm »
Интересно Интересно.. :)
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #2 на: 13 Март 2011, 18:32:13 pm »
Poseti go  albumot povtorno ,,ima dodadeno novi sliki...
« Последно менување: 15 Март 2011, 02:29:37 am DOG SECURITY »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3794
 • Боинг 747
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #3 на: 13 Март 2011, 23:40:05 pm »
Pozdrav do naj naj profesionalniot audio servis DOGSECURITY posebno do ATE:):)

Cim na mene kako najgolema pocajzla za kola, uspeaa da mu ugodat za drugoto ne zborvam:)

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 711
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #4 на: 19 Март 2011, 18:53:12 pm »
Која е цената на alpine-во?

« Последно менување: 24 Декември 2011, 00:45:22 am Kiko »
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3794
 • Боинг 747
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #5 на: 19 Март 2011, 19:56:03 pm »
Koj i da e zainteresiran za ova samo mozam da kazam deka Alpinevo e zver:):) Go imam 2 godini do sea sum prezadovolen

Отсутен K92

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 711
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #6 на: 19 Март 2011, 22:30:38 pm »
Цена?
You have to pay attention to regular cars, and slalom through them. That's the way to drive fast.

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #7 на: 19 Март 2011, 22:53:19 pm »
A be ima cena na sajtot na dog sekuryti pobaraj malce pa i ti :-\ :-\
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #8 на: 20 Март 2011, 00:11:31 am »
« Последно менување: 21 Ноември 2011, 19:17:21 pm DOG SECURITY »
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #9 на: 21 Ноември 2011, 19:17:57 pm »
Me интересира  колку кошта цд плееров што е ставен на цивикот што беше на собирот.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Cenata na ovoj pleer е 16.990

   http://www.dogsecurity.mk/mk/component/virtuemart/details/432/3/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%98%D0%B0/alpine--cda---117r.html

Го има на понуда овој модел сеуште...
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9208
 • Аstra la vista baby !
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #10 на: 21 Ноември 2011, 19:50:09 pm »
Ате како шо гледам не е истиот модел овај во цивикот и тој што го ставе.
Во цивикот е ALPINE IDA-X100, не Alpine CDA - 117R

Не е исто нели ?

:D

Отсутен DOG SECURITY

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 530
 • CAR AUDIO SPECIALISTS
  • www.dogsecurity.mk
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #11 на: 23 Ноември 2011, 15:21:54 pm »
Да -не е исто ,добра забелешка.Поточно станува збор за модел ALPINE IDA-X305 -тоа е моделот на сликата кај   '' bokicivic'' у кола и на овој модел се однесуваше муабетот дека сеуште го имаме на понуда.. Поздрав   ''Rakun4e''

http://www.dogsecurity.mk/mk/component/virtuemart/details/321/3/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%98%D0%B0/alpine-ida---x-305r.html
www.dogsecurity.mk
Ул.Борис Трајковски бр.132
02/2461-110
070/380-242
078/402-204
www.facebook.com/dogs.mk
contact@dogsecurity.mk

Отсутен Lubenicata

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 716
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #12 на: 03 Ноември 2012, 19:44:39 pm »
морам да ги пофалам за услугата од dog  денес за 1 ипол саат ми беше наместено далечинско и сиалички на шалтабла и дечките се услужливи на граница од 1-10 12ка имаат од мене...:D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17282
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #13 на: 03 Ноември 2012, 19:52:07 pm »
Саатчето го наместивте?

Отсутен Lubenicata

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 716
Одг: !!! NEKOLKU OD VOZILATA I MOTORCIKLITE RABOTENI KAJ NAS !!!
« Одговори #14 на: 03 Ноември 2012, 20:08:58 pm »
Саатчето го наместивте?
тоа за следен пат го остаивме...:)