Автор Тема: Музиче..  (Прочитано 822023 пати)

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Музиче..
« Одговори #9960 на: 28 Март 2024, 16:42:09 pm »

Присутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 624
 • Pixel Perfect.
Одг: Музиче..
« Одговори #9961 на: 29 Март 2024, 01:04:23 am »
Џуси Дожа


Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Музиче..
« Одговори #9962 на: 29 Март 2024, 01:20:46 am »
Далеко ти е оваа од пиксЕл перфЕк, ама ае... ти си знаеш, голем си си... :)))
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4968
 • The Spartan General
Одг: Музиче..
« Одговори #9963 на: 29 Март 2024, 07:54:37 am »


@Jimny, сеуште мислам на тебе.
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Музиче..
« Одговори #9964 на: 29 Март 2024, 10:21:41 am »


@Jimny, сеуште мислам на тебе.
-Болиш и не пролазиш

https://www.youtube.com/watch?v=J86NI5DhYLQ

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Музиче..
« Одговори #9965 на: 31 Март 2024, 09:36:18 am »

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4968
 • The Spartan General
Одг: Музиче..
« Одговори #9966 на: 31 Март 2024, 10:21:28 am »
Само за Џимни, мојот соулмејт. Ќе дојде ден ќе те научам правилно да поврзуваш видеа од Јутјуб.


Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Музиче..
« Одговори #9967 на: 31 Март 2024, 10:52:31 am »
Toa e тоа биг лајкккк где је цеца ту је дим

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Музиче..
« Одговори #9968 на: 02 Април 2024, 08:27:59 am »

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10127
Одг: Музиче..
« Одговори #9969 на: 03 Април 2024, 18:15:57 pm »
Ремек дело :)


Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8165
 • Малерозен дрводарец
Одг: Музиче..
« Одговори #9970 на: 03 Април 2024, 18:18:34 pm »
Мелем, фнучко.
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10127
Одг: Музиче..
« Одговори #9971 на: 06 Април 2024, 01:28:42 am »
RIP Mirko


Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10127
Одг: Музиче..
« Одговори #9972 на: 09 Април 2024, 15:31:04 pm »
Туууу, тракава колку беше секси
кога поминаа 20 години од тоа мое патување...


Присутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 624
 • Pixel Perfect.
Одг: Музиче..
« Одговори #9973 на: 11 Април 2024, 00:35:55 am »

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4968
 • The Spartan General
Одг: Музиче..
« Одговори #9974 на: 11 Април 2024, 11:34:56 am »
Целата епизода со Чад на Друмео е легендарна. Јас си ја пуштив/изгледав како концерт.
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.