Автор Тема: Музиче..  (Прочитано 733744 пати)

Присутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19870
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Музиче..
« Одговори #9765 на: Декември 15, 2022, 03:10:00 am »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4622
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Музиче..
« Одговори #9766 на: Декември 20, 2022, 14:54:38 pm »
Ија, Џек Блек прв пат го слушам да пее...изненади позитивно, браво!


После 4:55 почиња јакото:


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6704
Одг: Музиче..
« Одговори #9767 на: Декември 26, 2022, 23:33:28 pm »
Те, кој сака пластелин.

Докурца...

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8779
Одг: Музиче..
« Одговори #9768 на: Декември 27, 2022, 18:44:16 pm »

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8779
Одг: Музиче..
« Одговори #9769 на: Декември 27, 2022, 18:53:12 pm »
Те, кој сака пластелин.

значи рифоф од „смокот се мота“ уште го злостављаат :D

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9473
Одг: Музиче..
« Одговори #9770 на: Декември 28, 2022, 17:52:49 pm »
Бреееиј, уште една заборавена стварчица :)


ПС прееска у ВероЏамбо на паркингот помина едно типче на точак со некое музиче од ранецот на грбот, ме потсети како на времето со касетофоните :)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6704
Одг: Музиче..
« Одговори #9771 на: Декември 29, 2022, 01:54:21 am »
Докурца...

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9473
Одг: Музиче..
« Одговори #9772 на: Јануари 09, 2023, 18:22:26 pm »
Аууу, 100 години :-XОтсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4394
 • Пиши лаже
Одг: Музиче..
« Одговори #9773 на: Јануари 15, 2023, 22:01:04 pm »
Перфекција во секоја смисла...


Исто така и...
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6704
Одг: Музиче..
« Одговори #9774 на: Јануари 15, 2023, 23:17:01 pm »
Седи, петка, Миќи бој.

Да проследиме еден важен документарец, додека сме на темата.

Докурца...

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1546
Одг: Музиче..
« Одговори #9775 на: Јануари 16, 2023, 12:35:18 pm »
Прв пат ми беше пред 15 години ова покажано.

https://youtu.be/TZ827lkktYs

И да овие ми ги расипаа цртаните :)


https://youtu.be/vg52OSGmg7g
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен dreamson

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 534
Одг: Музиче..
« Одговори #9776 на: Јануари 18, 2023, 17:24:02 pm »
Конечно и кај нас!Атер доаѓањето едно песниче.


Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9473
Одг: Музиче..
« Одговори #9777 на: Февруари 05, 2023, 21:50:51 pm »
Ехеее, каде? у диско, умре диско :DОтсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4733
 • The Spartan General
Одг: Музиче..
« Одговори #9778 на: Февруари 05, 2023, 22:19:14 pm »
За некој кој е правен по ЈУС стандард пушти некое домашно од тоа време.


Која пичкетина е Марина.  :-X
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6704
Одг: Музиче..
« Одговори #9779 на: Февруари 05, 2023, 23:37:25 pm »
Добро е, барем призна дека добра пичка прави добар бенд ем музика.

Мноштвото слушатели се инатат против тој факт. :)
Докурца...