Автор Тема: КЛИМА ФОЛИИ  (Прочитано 160022 пати)

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10569
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #90 на: Мај 17, 2014, 17:28:59 pm »
Мора заради облината...

Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1374
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #91 на: Мај 21, 2014, 14:39:48 pm »
Dali vi bese uspeshno zatemnuvanjeto na zadno staklo(sefersajma) od nadvoresna strana ???
I ako moze cena za zatemnuvanje na Audi a4 2009 godina i chevrolet aveo 2014 godina. Odgovor vo PP. fala,pozdrav

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6761
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #92 на: Мај 21, 2014, 16:26:30 pm »
Ако не се лажам, аудито на Јаре имаше затемнето задно стакло од надворешна страна... Зеро, Ван џонсон ?

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #93 на: Мај 25, 2014, 23:50:52 pm »
Претпоставувам вака ќе ти одговори маестро Аце:
Неможе да се стави фолија зашто е пластичен и при загревање на фолијата визирот ќе се извитка и уништи.
gi razbiras rabotive

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #94 на: Мај 25, 2014, 23:52:58 pm »
Ако не се лажам, аудито на Јаре имаше затемнето задно стакло од надворешна страна... Зеро, Ван џонсон ?
imase ama ne izdrza dolgo vreme najvise radi peralnite so jak wap

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1161
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #95 на: Мај 26, 2014, 09:18:17 am »
Успешно држеше и ќе држеше да нема манијаци по пералниве, како коски да вадат од стакло. Ако си спремен секое перење да им кажуваш по 2 пати да не чепкаат онда држи, ама 4-5 мавања со вап, го корне едниот слој од фолијата

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41054
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #96 на: Мај 26, 2014, 12:06:21 pm »
Ништо. Само од внатре.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Ford Fikus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 417
 • Ford Focus 1.4 mk2.5
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #97 на: Август 15, 2014, 10:32:24 am »
може цена за фолии за Форд Фокус седан за комплет без шофершајбна и само за задните стакла?
Фала и позз

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 113
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #98 на: Септември 13, 2014, 17:09:00 pm »
Цена и за мене, пежо 206ка седан, законски како беа 30 предни 70 задни, без шовершајбна, + атест се комплет

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7450
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #99 на: Септември 14, 2014, 15:12:57 pm »
Законски е без предни!

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 113
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #100 на: Септември 14, 2014, 19:23:00 pm »
Законски е без предни!
Задните 70%?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50792
 • Махер
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #101 на: Септември 14, 2014, 19:59:56 pm »
Задните колку сакаш. Може и лим да ставиш.

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4268
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #102 на: Септември 14, 2014, 21:50:30 pm »
Knauf

Отсутен Ford Fikus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 417
 • Ford Focus 1.4 mk2.5
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #103 на: Септември 29, 2014, 10:05:09 am »
може цена за фолии за Форд Фокус седан за комплет без шофершајбна и само за задните стакла?
Фала и позз

Ви пишав пред месец дена и уште ништо немам добиено ?!?, многу несериозно, сваќам дека можеби сте зафатени но и тоа не е оправдување за ваков несериозен однос, дефинитивно имате лоша препорака од мене кога ќе ме прашуваат каде да ставаат клима фолии.
Зошто воопшто постои темава ако нема одговор од тој што ја отворил?

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #104 на: Септември 29, 2014, 12:52:58 pm »
може цена за фолии за Форд Фокус седан за комплет без шофершајбна и само за задните стакла?
Фала и позз

Ви пишав пред месец дена и уште ништо немам добиено ?!?, многу несериозно, сваќам дека можеби сте зафатени но и тоа не е оправдување за ваков несериозен однос, дефинитивно имате лоша препорака од мене кога ќе ме прашуваат каде да ставаат клима фолии.
Зошто воопшто постои темава ако нема одговор од тој што ја отворил?
na pocetok na temava imas lokacia i telefonski broj moze i da se javis i da dojdes i se i sesto da napravis  ne mora da cekas da ti piseme