Автор Тема: КЛИМА ФОЛИИ  (Прочитано 202272 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9495
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #30 на: Јули 05, 2012, 13:54:04 pm »
Убаво ти вика Сале, не затемнувај стакла туку почни со факултет прво.
Кога ќе видиш колку ќе имаш за учење одма ќе ти се стемни. ;D

Отсутен salt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 288
 • Opel Astra fan
  • Blog Za Mkd muzika I iOS aplikacii
Одг: Re: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #31 на: Јули 05, 2012, 14:26:36 pm »
Е така де Рики ;D  само што со 5 врати е мојата.
Мене ми треба за детето позади кога е у седиште

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #32 на: Јули 07, 2012, 21:49:39 pm »
 ;D ;D ;D ;D lepam klima folii namaluva temperatura i do -0 stepeni i za istoto plakam 6000denari od kola 100%uv zastita i gratis perenje so hemisko, ;D ;D ;D ;D
so prethodno zakazuvanje radi gorestinive

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #33 на: Јули 07, 2012, 21:57:51 pm »
Абе ако може и да ви платат за да ви стаат фолии..

@Riki: Мислам дека Аце би требало сам да си каже цена.
riki ne praj problemi ke te prijavam vo MVR

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #34 на: Јули 08, 2012, 11:27:38 am »
Aце, читај на 2-ра страна имаш прашања :)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17151
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #35 на: Јули 08, 2012, 11:57:26 am »
;D ;D ;D ;D lepam klima folii namaluva temperatura i do -0 stepeni i za istoto plakam 6000denari od kola 100%uv zastita i gratis perenje so hemisko, ;D ;D ;D ;D
so prethodno zakazuvanje radi gorestinive

Одличен си! Точаци дали продаваш?

Отсутен ACE A3

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 216
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #36 на: Јули 08, 2012, 20:07:00 pm »
tocaci ne ama imam trkalca za ROLERI i GREAC za boiler LEOV 80litra ;D ;D ;D ;D

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #37 на: Јули 13, 2012, 23:45:32 pm »
a dali prodavash samo folija ? poshto ednata mi e oshtetena-skinata i + pazarski se :D :D

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #38 на: Јули 27, 2012, 18:30:45 pm »
Moже, и само фолија да се купи... нема проблем

Израчунај, точно колку кавдрати ти требаат... или, или измери ги точно прозорите и пушти малце од страна да има, и дај ни ги димензиите ке ти кажеме цена

Отсутен BEST

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 270
 • BMW 330D facelift
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #39 на: Јули 28, 2012, 01:51:17 am »
колку би ме коштало затемнувањето на сите стакла (освен шофершајбна) на BMW E46 седан ?

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16648
 • Keep it 100
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #40 на: Јули 29, 2012, 16:11:11 pm »
Аце ај ако може прати ми цена за затемнување на сите стакла освен шофершабна кај мене на пежото.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54195
 • Махер
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #41 на: Јули 29, 2012, 18:34:58 pm »
Blagodet.

Отсутен Dejan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 157
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #42 на: Јули 30, 2012, 01:52:30 am »
dali moze cena za zatemnuvanje na toyota corolla 2008 35%stranicnite i zadnata 50%.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #43 на: Јули 30, 2012, 04:32:27 am »
Аце ај ако може прати ми цена за затемнување на сите стакла освен шофершабна кај мене на пежото.

За фиц цена од мене 4000 денари комплет цела кола.


dali moze cena za zatemnuvanje na toyota corolla 2008 35%stranicnite i zadnata 50%.

Може....

Тоа е твој избор за процентот на затемнетоста.... иначе не игра никаква улога за цената, поточно димензиите на стаклата ја прават цената.

Отсутен Dejan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 157
Одг: КЛИМА ФОЛИИ
« Одговори #44 на: Јули 30, 2012, 13:50:46 pm »
Може....

Тоа е твој избор за процентот на затемнетоста.... иначе не игра никаква улога за цената, поточно димензиите на стаклата ја прават цената.
[/quote]$$$$$??:)