Автор Тема: Форумџиски Билјард  (Прочитано 51795 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17308
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #195 на: 14 Февруари 2014, 09:26:27 am »
Трагично е што ми се случи два пати, еднаш исто во петок, ама си реков ајде можеби вистина е резервирано. Ама кога се случи во среда, на сред недела, почнав да си теоретизирам.
Најискрено се надевам дека не е така како што мислам.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #196 на: 14 Февруари 2014, 11:52:02 am »
Мартин, камуфлирај се, збори Скопски! Што те кошта?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #197 на: 14 Февруари 2014, 11:53:41 am »
Зошто би лажеле?

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16665
 • Keep it 100
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #198 на: 14 Февруари 2014, 12:04:17 pm »
Снаџи се па живи.

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #199 на: 14 Февруари 2014, 13:04:18 pm »
Ако е така стварно, се прави инцидент. Се урла, се дере, да разберат комшиите.

Истовремено, вадиш телефон и снимаш од моментот на доаѓање па до 11. Ако не те пуштат од внатре, тогаш од надвор, па фино-лепо објавуваш на социјални медиуми.

земи калаш,пукај,мам* им ебам,па медиуми фино лепо

;D

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3063
 • Ќебапбрингер!
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #200 на: 14 Февруари 2014, 13:05:57 pm »
Мартин можда и не така...Сите играат билијард у бош денови, петоок нели наменет им е да се испијанчат и можда да ќарат девојка некоја у диско :D
Треба да провериме.
И да се слагам и ја коа играм билијард нејќам така да сум ограничен, играм бе колку време незнам ако ми се уарни и 3 саати ќе играме..

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 825
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #201 на: 14 Февруари 2014, 17:44:12 pm »
да направиме тест,
ќе отидеме заедно мартин ја и ти,
прво ти ќе идеш ќе прашаш, после ја ќе идам ќе прашам за маса,
ако има различен одговор тоа е тоа ќе си знаеш ;D
ако е ист одговорот тоа е тоа, нема лутиш
Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Mikroos

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 923
Одг:
« Одговори #202 на: 08 Јуни 2015, 19:59:05 pm »
Decki da mi preporacate nekoj serviser koj shto raboti odrzuvanje na biljardi, ama da bide dobar i kvaliteten. Sakam da smenam coja i se ostanato sto kje bide potrebno.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #203 на: 28 Јуни 2015, 02:36:32 am »
Хајде дружба море хеј.

Отсутен wiksa

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 14
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #204 на: 17 Март 2017, 23:24:19 pm »
има шанси да ја заживееме темава?

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6928
 • хаУс мајстор
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #205 на: 18 Март 2017, 01:30:37 am »
Јaс сум зa. Дa видaм штo сум нaучил oд 8 ball pool :)

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7309
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #206 на: 18 Март 2017, 01:37:31 am »
Ако Викса е тој Викса што го познавам и знам како игра билјард... мммм, друже не сме твое ниво. ;D :D

Отсутен wiksa

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 14
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #207 на: 19 Март 2017, 04:57:33 am »
не знам кој викса ти го познаваш и на какво ниво е он, ама без разлика за нивото дружбата е битна
ПС ако сум тој викса што го познаваш барем кажи се кој си :)

Отсутен Дибидус

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1759
 • Veritas Vos Liberabit
Одг: Форумџиски Билјард
« Одговори #208 на: 19 Март 2017, 15:46:02 pm »
Он е Spencer, Bud Spencer.
Brains are awesome. I wish everybody had one.