Автор Тема: Ми нудат Лап топ Sony VAIO intel core i7 2Ghz за 700 евра.ВРЕДЕ ЛИ......  (Прочитано 7469 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54815
 • Махер
Одг: Ми нудат Лап топ Sony VAIO intel core i7 2Ghz за 700 евра.ВРЕДЕ ЛИ......
« Одговори #30 на: 27 Февруари 2012, 23:00:53 pm »
Лаптоп без батерија поарно десктоп да имаш
Зошто бе, јас ретко на батерија седам... Секогаш е на струја. Едино пред пола саат што немаше струја па морав да гледам Хаус во темница.

Отсутен stig

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 933
Одг: Ми нудат Лап топ Sony VAIO intel core i7 2Ghz за 700 евра.ВРЕДЕ ЛИ......
« Одговори #31 на: 27 Февруари 2012, 23:10:21 pm »
Е јебига за 6 години нема како да не се расипе батеријата па ако сака и акумулатор од кола нека е, а 100 евра за батерија не ми се исплати да дадам, за мојот инспирон толку е оригинална.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17296
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Ми нудат Лап топ Sony VAIO intel core i7 2Ghz за 700 евра.ВРЕДЕ ЛИ......
« Одговори #32 на: 27 Февруари 2012, 23:29:21 pm »
Имам HP G60 за амерички пазар, после 3 години само батерија цркна и падна стрелката за лево :D Другото се е одлично, си го чистам на 2 месеци, лади ко што треба... Пупупу да не го урочам.

Сума сумарум, спушти му 100 до 150 евра и земи го. Ако не, пушти го гОЈДО да го земе, да ти биде криво што не си го зел ти :D

Отсутен cupra 2

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 560
Одг: Ми нудат Лап топ Sony VAIO intel core i7 2Ghz за 700 евра.ВРЕДЕ ЛИ......
« Одговори #33 на: 28 Февруари 2012, 21:23:40 pm »
јас го земав истиот сони ваио за 750е ганц нов од грција на пелопонез долу со две години гаранција на секаде по европа каде со има овластени сони сервиси
:D :D :D

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17675
 • Alfa155 & AlfaGT
АUDIIII, што направи, го купи ли ?

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2159
Па ви кажав дека комшијата кој го продава е шофер,и овие денови е на пат,а и јас од понеделникот почнав со работа од 8 наутро до 19 часот навечер сум на работа и неможам да го најдам.Да видам која му е последната цена,ако не ми се вклопи во буџетот не го земам па кој сака нека го зима..
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2159
Ајде утре го прашувам ако не него,брат му,и ке земам број за контакт ако не го земам јас да ви го кажам кој сака нека исконтактира.До утре попладне ке имате информација.
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2159
Еве број за контакт за сони ваио, барајте го Љупчо 070346999.

Се извинувам за малото задоцнување.
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!