Автор Тема: Milestone #8 - 1000 членови!  (Прочитано 21538 пати)

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16632
  • Keep it 100
Одг: Milestone #8 - 1000 членови!
« Одговори #30 на: Март 21, 2012, 22:02:17 pm »
Браво Рики, така треба!

Отсутен Rakun4e

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9193
  • Аstra la vista baby !
Одг: Milestone #8 - 1000 членови!
« Одговори #31 на: Март 22, 2012, 04:49:50 am »
Абе или јас не гледам  или нема ''Покани пријатели'' на ФБ, па со скрипта наеднаш сите пријатели да се поканат...