Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 28930 пати)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #90 на: Јануари 25, 2012, 16:36:24 pm »
Па глеам некој Керим-Мерим... Кој фактор е некој си Керим на форумов? Финтата е да се соберат сите форумџии шо имаат голфови нели? Барем ја така сватив.


На форумов е никаков фактор.

А, беше фактор на Палас на времето кога го имаше тоа Saxo- то, да му Ибем тоа  ;D ;D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49327
 • Махер
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #91 на: Јануари 25, 2012, 16:39:55 pm »
Кој е па сеа Мерим?

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #92 на: Јануари 25, 2012, 16:42:16 pm »
Римата на Керим.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #93 на: Јануари 25, 2012, 17:18:19 pm »
А каде е томи..?
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #94 на: Јануари 25, 2012, 17:20:49 pm »

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #95 на: Јануари 25, 2012, 18:23:09 pm »
abe ne e problem jas ke vi najdam koj sakate model od 1 do 6 samo klasniot neka potvrdi :)

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1853
 • Renault Megane R26
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #96 на: Јануари 25, 2012, 23:25:30 pm »
Нели Спенсер имаше 5ка,или грешам?
Или пак нема возачка?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26832
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #97 на: Јануари 26, 2012, 00:48:15 am »
Дечки, да се опраи времето, па ќе договориме.

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #98 на: Јануари 26, 2012, 01:17:03 am »
okej !

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #99 на: Јануари 26, 2012, 12:06:27 pm »
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #100 на: Јануари 26, 2012, 12:14:28 pm »
Таму работи
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6589
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #101 на: Јануари 26, 2012, 12:38:58 pm »
Нели Спенсер имаше 5ка,или грешам?
Или пак нема возачка?

уште 6 часа да извозам,тестови и ете ја возачката :)

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6913
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #102 на: Јануари 26, 2012, 17:36:02 pm »
Dechki pozdrav od Dubai, chekam sliki od sobirov .... :)

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8999
 • Аstra la vista baby !
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #103 на: Јануари 26, 2012, 20:38:18 pm »
Инспирација  ;)

До 5 та генерација на ББС  :P


Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #104 на: Јануари 27, 2012, 00:26:47 am »
Таму работи

Знам дека таму работи,ама мислам рече дека нема да отиде пак..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.