Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 31505 пати)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #120 на: Март 28, 2012, 19:02:30 pm »
da vidime klasniot prvin da ne organizira :D

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17650
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #121 на: Јуни 11, 2012, 14:56:40 pm »
Тука ви е сега Томи, може да се организирате.

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6915
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #122 на: Јуни 11, 2012, 14:59:02 pm »
А бе Томи е тука, може голфот да не биде ...

Дај побрзо да се изпоисликаме ...

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #123 на: Јуни 11, 2012, 15:03:36 pm »
Кај ќе биде голфот????
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16072
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #124 на: Јуни 11, 2012, 15:29:11 pm »
Ти дојде тој што требаше татко му да го праша? Имаше торбичка со кешарица? :)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #125 на: Јуни 11, 2012, 16:19:48 pm »
Ајде ајде стварно, ќе залади пак и ништо од целава работа  ;D

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6915
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #126 на: Јуни 11, 2012, 17:49:08 pm »
Кај ќе биде голфот????

Moже да заврши на пијац, ама уште ги мерам опциите ...

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #127 на: Јуни 11, 2012, 21:51:49 pm »
Tommy jas bi ga nosel kude brakjata. Oni davav cash za nego :)

Kude niv se davav dobre pare :)

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #128 на: Јуни 11, 2012, 23:11:18 pm »
Најдовме ли двојка не го пратам муабетот од почеток.
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #129 на: Јуни 11, 2012, 23:15:48 pm »
@Tommy bas pred nekoi 30 minuti zborev so edno dobro drugarce od Nigerija, zemal R32 ! 22000 USD so ima nema pomalce od 60000Km! so DVD i ozvucenje. Steta sto na sluzbeniov e-mail imam filter za sliki :( edvaj bi sakal da go vidam toa cudo i da srtam krugce !

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #130 на: Јуни 11, 2012, 23:51:49 pm »
sliki sliki sliki !

a i sobirce ne napraivme  :/

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #131 на: Јуни 11, 2012, 23:54:00 pm »
A be .. Steta sto ne mozam da primam sliki na ovaa mreza koja e mnogu restriktivna. R32 bi sakal da vozam. Ama ako letam za Lagos nabrzo (denovive) ke mu se kacam na krugce da go izgoram !!

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3063
 • Ќебапбрингер!
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #132 на: Јуни 12, 2012, 00:36:21 am »
Кажи му на друг меил да ти прати еве ти го мојот diksann@gmail.com нека прати тука па ќе ги поставам јас тука ;)

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #133 на: Јуни 12, 2012, 00:47:28 am »
Ke go prasam pa ako saka ke gi prati.

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3422
 • Samo VW je auto!
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #134 на: Декември 12, 2014, 20:21:37 pm »
Што бидна со работава, Голф 8 уште малце ќе излезе  ;D ;D ;D?
GTI je zmaj