Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 30734 пати)

Отсутен SimulatoR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 242
 • Let's see you? :)
  • https://www.facebook.com/SimulatoR.M3
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #90 на: Август 24, 2013, 15:04:17 pm »
 Поздрав од

           Хрватска - Опатија

Try Not to become a Man of Success, but Rather
Try to become a Man of Value

Отсутен Bifrost

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 165
 • Шаб ме габри
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #91 на: Септември 24, 2013, 18:56:48 pm »
Поздрав од Берлин  ;D (со слики) :)« Последно менување: Септември 24, 2013, 22:49:12 pm Bifrost »

Отсутен mmm121

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3799
 • Ford Focus MKI 1.6 & MKII 1.4
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #92 на: Септември 24, 2013, 19:21:12 pm »
не се гледат сликите....

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6012
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #93 на: Септември 26, 2013, 22:37:30 pm »
Голем поздрав од Белгија...Меѓу останатите несекојдневни возила, имав можност за прв пат да видам овакво електрично возило...
Повеќе инфо на :  http://www.fiskerautomotive.com/TECH.shtml

Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Dekio7

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2601
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #94 на: Септември 26, 2013, 22:41:05 pm »
Ауу ептен ме бендисва ова, штета шо е електрично. А можеби би го возел и електрично, прејако е!

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9494
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #95 на: Септември 26, 2013, 23:48:26 pm »
Банкротираше и Fisker, си еба мамата.

Ако убаво памтам..

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
Одг:
« Одговори #96 на: Септември 26, 2013, 23:50:35 pm »
Јап. Пред извесно време.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Anton

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 820
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #97 на: Септември 28, 2013, 12:53:12 pm »
Поздрав од Грцка (не начекав ниедно асално ауто, мора со овие да помине) ;Dи малава успеа да улета во фотка ;D

Jay Leno: Racecar driving is like sex. All men think they are good at it but...

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11541
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #98 на: Октомври 06, 2013, 07:03:16 am »
Поздрав од Adelaide, South Australia...

Car Mecca :D

Значи Nissan GT-R (GT-T) R34 се како Голф 4 кај нас. Сите дечишта тоа возат и џандарите само ги застануваат :D

Да не прајме муабет за Holden Commodore :D D

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #99 на: Октомври 06, 2013, 13:07:16 pm »
Oooo druze bravo !!!!

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17650
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #100 на: Октомври 06, 2013, 15:36:31 pm »
Поздрав од Adelaide, South Australia...

Car Mecca :D

Значи Nissan GT-R (GT-T) R34 се како Голф 4 кај нас. Сите дечишта тоа возат и џандарите само ги застануваат :D

Да не прајме муабет за Holden Commodore :D D

Јебеш GTR, скуп им е хамбргерот ;D

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6012
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #101 на: Октомври 06, 2013, 20:11:27 pm »
Ве поздрави 4-кава :) од Брисел :)Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16584
 • Keep it 100
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #102 на: Октомври 06, 2013, 20:14:24 pm »
Мислам дека во живо е уште попрекрасна од тоа што е на слики!

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #103 на: Октомври 06, 2013, 21:46:15 pm »
Пар low quality teaser-и од извесно место за кое треба да спремам сторија... Пред КУРир ексклузивно да ги објави туѓите фотографии, нормално.

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3063
 • Ќебапбрингер!
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #104 на: Октомври 14, 2013, 00:27:45 am »
@vele ОБАВЕЗНО да средиш тоа едвај чекам...

Ајде и ја да ве поздравам од USA со неколку слики

The World Smallest Car -Peel :) Интересно дечките од Рипли си ја возеа на бордвок онака. Многу интересна појава.dodge challenger rtThis is a proper engine!И една мала изложба на коли што ја начекав

ZL1


Еве како изглеа некоја кабина на авион :)Ова ќе да е некое возило што вози без возач, ако не грешам во соработка со гуглАген некое мустангчеДефиниција за полициско возило Ford Interceptor (дефинитивно најеба*ко име за кола)
Washington Police

Мора вака од далеку, пошто многу се напнуваат ако ги сликаш

За VW фановите да пијат коктели тукаNY Taxi за жал има многу приуси што ги возат како јелоу каб. Мислам грев е....Ви текнува на Forrest Gump?И знам дека иаме тука многу АјШит обожавателиДа се изнагледаш. Официјална продавница на ХотВилсПорш во фаза на добивање казна :)Едно убаво попладне каде што работев. Покровител HTC ONERent a Car-от што искочи дека е стварно супер аутцеИ на патот кон Балтимор имав шанса да возам на мост, ама не само обичен мост. Дефинитивно најубавото место каде што сум возел досега!Се работи за 10 километри мост, но чувството кога си на сред океан, нема ништо ни лево ни десно е прејако. А да, мостот е прав па се вози колку сака :)