Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 30735 пати)

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10482
 • Giulietta QV VS 430i
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #105 на: Октомври 14, 2013, 11:51:19 am »
Цитат
Дефиниција за полициско возило Ford Interceptor (дефинитивно најеба*ко име за кола)
Washington Police

Тоа уште од времето :)
Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17650
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #106 на: Октомври 14, 2013, 12:28:11 pm »
Амери си живеат живот.

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #107 на: Октомври 14, 2013, 15:08:50 pm »


Рилски Манастир.

Убаво местенце, убав манастир, убава природа... вреди да се види.

Патот до таму е доста интересен за вожња :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #108 на: Октомври 14, 2013, 16:21:31 pm »
Може координати?
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20342
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #109 на: Октомври 15, 2013, 00:56:47 am »
Рилски Манастир: 42°08′00″N 23°20′25″EПатот за кој станува муабет. Ми фалеше моето количе за по тој пат.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2308
 • Имигрант
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #110 на: Октомври 18, 2013, 18:59:03 pm »
Pozdrav od Nemacka :D
Erbach im Odenwald... Dobro e mestovo, pretezno e naseleno od germanci no ke se najde i po nekoj turcin :D

koli ima kolku sakam... samo onie poubavite i poskapite se brzi malce pa ne uspevam da gi slikam :D


Koga nesakas pred kukja da ti vozat prebrzo... si pravis fake radar... Sto izgleda kako vistinskite :D
*
nema kirilica na kompjuterov... a me mrzi da staam.

Отсутен bubeqwerty

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 571
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #111 на: Октомври 23, 2013, 21:18:46 pm »

Поздрав до Карклуб од клубче во Прага (https://www.facebook.com/ockomusicclub)

+
« Последно менување: Октомври 23, 2013, 22:52:05 pm bubeqwerty »

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3918
 • Пиши лаже
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #112 на: Октомври 24, 2013, 02:56:23 am »
@nakolce

Кое е уствари фејк радар? :)

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6012
 • 69
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #113 на: Октомври 24, 2013, 08:22:56 am »
Сивиот столб со црни штрафти.
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3918
 • Пиши лаже
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #114 на: Октомври 24, 2013, 12:43:01 pm »
Благодарам. Претпоставував на него, но не бев сигурен. :)

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2308
 • Имигрант
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #115 на: Октомври 24, 2013, 12:48:02 pm »


isto taka eden dobar dizelas :D
malce bev daleku pa slikata ne e bas naj najОтсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #116 на: Октомври 24, 2013, 12:51:21 pm »
Каква завеса и какво Ферари, комбинација смртти :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10482
 • Giulietta QV VS 430i
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #117 на: Октомври 24, 2013, 12:57:55 pm »
На гости е тој со Ферарито, ебка по малку :)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3918
 • Пиши лаже
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #118 на: Октомври 24, 2013, 12:58:36 pm »
Добра констатација. :D :D

Отсутен Bugar

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5711
 • Почесен кинез.
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #119 на: Октомври 24, 2013, 13:25:18 pm »
toj dizelot kako da go vozi na koristeno motorno maslo :D
Ako ova se desava vo svajcarija ke bide ekspresno prijaven od sovesnite gragjani.