Автор Тема: Инфотеинмент систем во Скопје?  (Прочитано 576 пати)

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
Инфотеинмент систем во Скопје?
« на: 03 Јули 2024, 18:13:44 pm »
Здраво момци,

Барав на форумов ама не успеав да најдам, има ли друга продавница во Скопје (или во мк) освен догсекјурити што продава и монтира инфотеинмент системи?Отсутен fuzzjaw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 333
 • Alfa Romeo Giulietta 1.4TB
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #3 на: 03 Јули 2024, 19:51:06 pm »
Vox Centar исто така, во два-три наврати сум имал супер искуства со нив.

https://www.facebook.com/voxcentar/

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #4 на: 03 Јули 2024, 20:43:10 pm »
Vox Centar исто така, во два-три наврати сум имал супер искуства со нив.

https://www.facebook.com/voxcentar/

Фала ти, им пишав.

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #5 на: 05 Јули 2024, 08:38:23 am »
Во кар аудио немаат, а во вокс не враќаат на пораки, да не има уште некој?

Отсутен Kikac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2729
 • Шалабајзер
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #6 на: 05 Јули 2024, 13:59:30 pm »
Во Драчево има едни AudioVideoGarage нешто беа пишани, побарај ги на инстаграм ќе ти излезат, фер цени

Ако ти е далеку, во Ѓорче позади Сетек автоелектрика Дачо побарај


Sent from my iPhone using Tapatalk
No turbo, no fun :)

Присутен Makedons

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 42
 • Macedonia
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #7 на: 05 Јули 2024, 17:11:26 pm »
јас имам местено во Vox пред неколку години и задоволен сум, се е како што треба.

Во споредба со Дог беа поскапи ама можеа одма да ми завршат работа, а во Дог требаше да чекам и тоа беше одлучувачкиот фактор во моментот.

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #8 на: 05 Јули 2024, 17:36:37 pm »
Подалеку од Дог... Ќе ти "завршат" работа...

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #9 на: 06 Јули 2024, 09:07:53 am »
Од Вокс уште не враќаат на порака, а гледам на фб немаат ништо постирано од февруари. Не знам дали работат уште.
Другиве ги исконтактирав сите и немаат на лагер, треба да чекам месец дена или повеќе..

Отсутен 386ka

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 851
 • Am386 DX/DXL-40
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #10 на: 06 Јули 2024, 11:57:57 am »
Од Вокс уште не враќаат на порака, а гледам на фб немаат ништо постирано од февруари. Не знам дали работат уште.
Другиве ги исконтактирав сите и немаат на лагер, треба да чекам месец дена или повеќе..
Работат Вокс секој ден - јави им се.

Отсутен GixxerMKD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 134
Одг: Инфотеинмент систем во Скопје?
« Одговори #11 на: 06 Јули 2024, 12:19:07 pm »
Работат Вокс секој ден - јави им се.

Не сум во мк, а само фиксен број имаат оставено, ако знае некој мобилен на кој имаат вибер или ватсап пишете ми.