Автор Тема: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition  (Прочитано 1016 пати)

Отсутен Tischläufer

  • Le Diesel
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 33921
  • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #15 на: 09 Март 2024, 20:03:23 pm »
Типичен СангЈонг. Грдичко ама некако се навикнуваш после ти е симпатично. Во секој случај оригинално количе. Мене ми е ОК.

Епа мене не ми станува симпатично од некоја причина, ни после подолго време не можам да ги сфатам нелогичниве геометрии што ги форсираат.
Мислам, WTF е со оној сивион чир кога го гледаш од страна?

Треба да се скалира со фактор 0.5 за да ти стане на тебе симпатично :D
Не заебавај, да се скејлира со фактор 0.5 ќе треба да ми стои на биро, нема да можам да го гледам ;D

Отсутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54808
  • Махер
Одг: CARclub Тест: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition
« Одговори #16 на: 09 Март 2024, 21:00:33 pm »
И значи како излага ова споредено со Тусон и Спортаж? Наједноставните сонародни конкуренти?