Автор Тема: Товарни приколки до 750 кг  (Прочитано 1221 пати)

Отсутен smole

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2965
Одг: Товарни приколки до 750 кг
« Одговори #15 на: 22 Мај 2024, 17:28:19 pm »
Додадени стабилизатори на задната страна за да може да се товари и кога не е прикачена за кола. Едино кога се кипа мора да е закачена на кола.

Купени и скоро 2.5м (ширина 1.2м) гумена патосница од Гума Терм против лизгање, ќе се користи по потреба.