Автор Тема: Servis za radio so navigacija pioneer?  (Прочитано 705 пати)

Отсутен Aleksandarcakec

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Servis za radio so navigacija pioneer?
« на: Април 29, 2023, 20:02:26 pm »
Zdravo decki imam radio so nav pioneer avic-f70dab dali ima nekoj sto gi poprava ovie ili instalira ponovi softweri i hardweri.p.s eden prijatel demek znael proba kaj mene i stigna do 1% i tolku i celo vreme loading i nekoj eror ima li nekoj sto gi poprava ovie?

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7375
 • Плинаш!!!
Одг: Servis za radio so navigacija pioneer?
« Одговори #1 на: Април 29, 2023, 20:17:23 pm »
Јави се во avtoklinik верувам дека ќе ти помогнат. Немам бројче, побарај на фб или на гугал.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4687
 • Пиши лаже
Одг: Servis za radio so navigacija pioneer?
« Одговори #2 на: Април 29, 2023, 20:36:49 pm »Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2251
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Servis za radio so navigacija pioneer?
« Одговори #3 на: Април 29, 2023, 21:28:56 pm »

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5505
 • 69
Одг: Servis za radio so navigacija pioneer?
« Одговори #4 на: Мај 02, 2023, 08:14:18 am »
Најверојатно е пробано да се апгрејдува софтверот со погреша верзија.
Малку е комплицирано да се врати на фабрички поставувања.
Треба да се префлешува комплетно на фектори, па да се проба апгрејд. АКо има некој ентузијаст тоа да го прави за кеф, инаку никој не се нафаќа на таква работа, сем официјален застапник. Кај нас официјални се ЗЕЦ, ама дали ке успеат да го средат, не би знаел да ти кажам.

едит:
Види го болдираниот дел:
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.