Автор Тема: CARclub Тест: Hyundai Santa Fe Hybrid Luxury Premium  (Прочитано 418 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28593
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Отсутен TylerMkD

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 194
Одг: CARclub Тест: Hyundai Santa Fe Hybrid Luxury Premium
« Одговори #1 на: Април 25, 2023, 17:37:03 pm »
Колку години има гаранција на екранот? :D

Отсутен Ordevski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1211
Одг: CARclub Тест: Hyundai Santa Fe Hybrid Luxury Premium
« Одговори #2 на: Април 25, 2023, 18:04:58 pm »
Зеро, за фотографија имаш 10+

Едит:
Технички, моделот за кој зборуваме денес е фејслифт на Santa Fe, но прилично екстензивен. Со освежувањето, Santa Fe доби целосно нов лик со поширока предна маска на ладилникот и предни светЛосни елементи кои се наредени еден врз друг.

Додади Л во текстот.

Едит 2:

И тука некаде ќе ја привршиме дискусијата за Santa Fe. Големиот SUV на Hyundai успеа да нè изненади и да нè импресионира бидејќи од една страна не се обидува да биде нешто што не Е, а од друга страна цели многу, многу високо.

И едно Е.
« Последно менување: Април 25, 2023, 18:11:28 pm Ordevski »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28593
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub Тест: Hyundai Santa Fe Hybrid Luxury Premium
« Одговори #3 на: Април 25, 2023, 18:13:38 pm »
Колку години има гаранција на екранот? :D

Неам појма, ваљда ко твојот. :D

Зеро, за фотографија имаш 10+

Едит:
Технички, моделот за кој зборуваме денес е фејслифт на Santa Fe, но прилично екстензивен. Со освежувањето, Santa Fe доби целосно нов лик со поширока предна маска на ладилникот и предни светЛосни елементи кои се наредени еден врз друг.

Додади Л во текстот.

Едит 2:

И тука некаде ќе ја привршиме дискусијата за Santa Fe. Големиот SUV на Hyundai успеа да нè изненади и да нè импресионира бидејќи од една страна не се обидува да биде нешто што не Е, а од друга страна цели многу, многу високо.

И едно Е.

Благодарам, средено! :)