Автор Тема: Formula 1 - Season 2021  (Прочитано 47195 пати)

Отсутен Кољо

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 93
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #675 на: Август 17, 2021, 16:56:31 pm »
.

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7507
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #676 на: Август 24, 2021, 15:36:53 pm »

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50043
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #677 на: Август 24, 2021, 15:57:51 pm »
Ако те фати Валтерија, ќе те расќине ко новина.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 32546
 • Таков е животот... јебига
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #678 на: Август 24, 2021, 19:31:36 pm »
Ако те фати Валтерија, ќе те расќине ко новина.
Ако ти искочи Даниела Рикиардики у темница ќе се покакаш.

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1586
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #679 на: Август 24, 2021, 20:52:58 pm »
Kako bi i go zakacil u ftora na tsunoda

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7041
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #680 на: Август 24, 2021, 20:57:26 pm »
И пак Луис најдобар, односно најубав на мајка :)

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1300
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #681 на: Август 24, 2021, 22:20:12 pm »
Егзотична е :) Фали уште од тото ваква слика.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен zlatkoa

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3078
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #682 на: Август 24, 2021, 22:51:04 pm »
Фетел е како учителка по англиски за четврто одделение сликана за алманах.

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2097
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #683 на: Август 25, 2021, 10:03:30 am »
Абе Ferrari си е Ferrari, ама и Noris, не знам дали е Noris или Naomi Harris :D

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7507
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #684 на: Август 27, 2021, 12:04:39 pm »
на сите по ред...  :P

EDIT макси ја онади колата на фп2. Ја искрши суспензијата позади десно, но не изгледаше како удар доволно силен за да го уништи менувачот или моторот. Ќе видиме.
« Последно менување: Август 27, 2021, 16:09:36 pm filipv »

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1586
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #685 на: Август 28, 2021, 10:28:32 am »
Ferari se za zalenje na brzi stazi.
Tolku li e tesko da se napravi kola sto odi brzo na pravo, ic ne mi e jasno.

Nego vrne vo spa, edino dozd da ja izvadi rabotava.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50043
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #686 на: Август 28, 2021, 17:01:56 pm »
Беспрекорно извозено од Расел! Жалосно што нема да вози во Мерцедес со Ботас. Секоја чест! Подеднакво одлично извозено и од Макс!

Прв ред утре ќе се неверојатни возачи!

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1300
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #687 на: Август 28, 2021, 17:03:47 pm »
Штета за Ландо беше одличен.
Расел прв пат пд прв ред не му се верува...
Пол позиција за Макс најава за одлична трка утре.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2097
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #688 на: Август 28, 2021, 19:35:50 pm »
Жал ми е ептен за детето, на дожд е ептен добар, штета што се исчука.
Ферари гај сум, ама Ландо ме врти накај Мекларен.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 40566
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #689 на: Август 28, 2021, 23:20:03 pm »
Фетел Респект!

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.