Автор Тема: Formula 1 - Season 2021  (Прочитано 13887 пати)

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2581
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #60 на: Март 09, 2021, 16:29:06 pm »
Едно време Опел Вектра беше безбедносно возило :D
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4432
 • The Spartan General
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #61 на: Март 09, 2021, 21:47:15 pm »
Едно време Опел Вектра беше безбедносно возило :D

И погина Сена на Имола... Coincidence, I think not!!!!
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10164
 • Giulietta QV
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #62 на: Март 10, 2021, 09:10:20 am »
мене сеуште ме чуди како нема тркачко првенство во СУВ-ови

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3607
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #63 на: Март 10, 2021, 09:16:01 am »
Има, по булевар секој ден.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10505
 • Архитект
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #64 на: Март 10, 2021, 14:26:45 pm »
SF21
Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 972
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #65 на: Март 10, 2021, 14:31:28 pm »
Нека сменат боја, може ќе им тргне

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1456
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #66 на: Март 10, 2021, 17:04:04 pm »
Do Ray-ban-ot e, luxotika edni od najgolemite svetski manupulatori.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5567
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #67 на: Март 10, 2021, 17:25:33 pm »
do mahle filtrite im e, falz se od makedonija im gi nosat.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1219
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #68 на: Март 10, 2021, 18:00:38 pm »
Да се надеваме дека ќе ка гледаме на подиум често оваа година.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5567
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #69 на: Март 12, 2021, 12:45:04 pm »Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10505
 • Архитект
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #70 на: Март 12, 2021, 12:53:32 pm »
Џам е Астонот.
Фаворит ми е за сезонава.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1219
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #71 на: Март 12, 2021, 13:37:14 pm »
Најуба боја има од сите оваа година.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7362
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #72 на: Март 12, 2021, 14:33:14 pm »
Дали ова ќе биде годината во која Ред Бул и Макс ќе станат шампиони?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49200
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #73 на: Март 12, 2021, 14:46:28 pm »
Не.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 816
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #74 на: Март 12, 2021, 15:08:28 pm »
Дај да направиме една лига тука склопиме тимови и пратиме кој ке биде најдобар за занимација https://fantasy.formula1.com/