Автор Тема: Formula 1 - Season 2021  (Прочитано 13872 пати)

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1219
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #45 на: Март 07, 2021, 12:55:19 pm »
Официјално ќе куртулиме од нашите коментатори.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен Filip MK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1082
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #46 на: Март 07, 2021, 13:58:27 pm »
Кратко траеше мојата радост што ќе ја има Арена на А1 заради ЛШ, ќе мора некое чаре да се бара за да се гледа Ф1
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7362
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #47 на: Март 07, 2021, 23:56:54 pm »
sportsurge.net

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4027
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #48 на: Март 08, 2021, 08:49:16 am »
Sky Sports F1 на андорид бокс, со тие српски адони случајно ја најдов, и зимата еднаш гледав не кочеше, а пред некое време, со кочење.

Шо како зошто ќе видиме на првата трка, ако не со торенти, закаснати.  :D
Или друг аддон ќе побараме, или канал германски, руски.

Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2088
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #49 на: Март 08, 2021, 11:42:30 am »
Тера кодито и кај мене на еден српски,  све живо имам во PVR од арени и спорт клуб иако не гледам фудбал.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5567
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #50 на: Март 08, 2021, 12:37:40 pm »
Новиот сејфти кар за 2021  :P


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39743
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #51 на: Март 08, 2021, 17:50:17 pm »
SUV сејфти кар у F1....
Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5567
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #52 на: Март 08, 2021, 18:18:25 pm »
Тоа е медикал кар, покомфорно да му е на пациентот  :)

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4027
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #53 на: Март 09, 2021, 07:15:25 am »
Немаа караван Астон

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5567
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #54 на: Март 09, 2021, 08:09:46 am »
Кој сака да гледа ф1 без никакви проблеми моментално се нуди годишна претплата на официјалната страна на ф1, коментатори ќе бидат дечките од скај тв али имаш и други јазици да си избереш. Моментално има 25% попуст трае до 14 март за годишна претплата од 48 евра.

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html?gclid=Cj0KCQiAs5eCBhCBARIsAEhk4r6BDdaVse2gBxcY_I37HAtrCWEH9nORHwEC0VGmgEzh4jUCM_OEBF0aAjloEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#en-LV

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7362
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #55 на: Март 09, 2021, 11:23:03 am »
SUV сејфти кар у F1....

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Друже, ти си премногу млад за да бидеш до толку конзервативен.

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 972
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #56 на: Март 09, 2021, 12:22:50 pm »
Кој сака да гледа ф1 без никакви проблеми моментално се нуди годишна претплата на официјалната страна на ф1, коментатори ќе бидат дечките од скај тв али имаш и други јазици да си избереш. Моментално има 25% попуст трае до 14 март за годишна претплата од 48 евра.

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html?gclid=Cj0KCQiAs5eCBhCBARIsAEhk4r6BDdaVse2gBxcY_I37HAtrCWEH9nORHwEC0VGmgEzh4jUCM_OEBF0aAjloEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#en-LV

Не сум сигурен дали ова важи за МК. Кога избирам МК не ја дава опцијата воопшто

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2581
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #57 на: Март 09, 2021, 12:48:32 pm »
За Зимбабве е 45 долари годишно. За Македонија нема никаква понуда :D
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4027
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #58 на: Март 09, 2021, 13:17:36 pm »
Нема кој да купи Македонија.
И да купи некој, ќе го продава на 100 души, зијан Ф1 петсто.   ::)

Отсутен Sase_91

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2798
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #59 на: Март 09, 2021, 16:17:40 pm »
SUV сејфти кар у F1....

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Друже, ти си премногу млад за да бидеш до толку конзервативен.

Прав си е Симо. Многу глупа работа е СУВ со 550-600кс да е сејфти кар во најјакото натпреварување за перформансни возила во светот. Али е медикал кар така да може :)
If everything seems under control, you're not going fast enough.  /  KKBA