Автор Тема: Formula 1 - Season 2021  (Прочитано 64744 пати)

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7511
 • и сега?
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1020 на: Октомври 31, 2021, 20:08:26 pm »
кој колку го оштетил сопствениот тим сезонава до сега. извор - пренесен анонимен пост на редит :)


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50792
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1021 на: Октомври 31, 2021, 20:12:09 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1022 на: Октомври 31, 2021, 21:09:16 pm »
Муртиноринг...

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1368
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1023 на: Октомври 31, 2021, 22:35:53 pm »
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 997
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1024 на: Октомври 31, 2021, 22:40:53 pm »

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4658
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1025 на: Ноември 01, 2021, 07:15:42 am »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16560
 • Keep it 100
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1026 на: Ноември 03, 2021, 18:46:40 pm »
За еден месец ќе се тркаат тука:


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50792
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1027 на: Ноември 03, 2021, 19:53:03 pm »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50792
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1028 на: Ноември 07, 2021, 08:16:56 am »

Отсутен AngelSK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1241
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1029 на: Ноември 07, 2021, 14:51:47 pm »
Што се случува со Хорнер, секој неуспех на тимот го препишува на други. Вчера Тцунода му беше крив, мислам треба да му се извини јавно на човекот за таков кикс.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1368
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1030 на: Ноември 07, 2021, 21:48:02 pm »
Макс одличен денес. Штета шо Перез не возеше вака пола сезона.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 50792
 • Махер
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1031 на: Ноември 07, 2021, 21:49:48 pm »
Макс метроном.

Отсутен kire95

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 997
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1032 на: Ноември 07, 2021, 21:53:27 pm »
Публикава колку фалеше на крај на монца потсеќа се на се добар старт на макс

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41054
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1033 на: Ноември 07, 2021, 21:56:19 pm »
Штета што освен бркањето меѓу милтон и чеко друго ништо не видовме од трката.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1368
Одг: Formula 1 - Season 2021
« Одговори #1034 на: Ноември 07, 2021, 22:08:02 pm »
Ботас имаше покушај... со рикардо.
The world holds two classes of men - intelligent men without religion, and religious men without intelligence.