Автор Тема: Аutolux  (Прочитано 2704 пати)

Отсутен GreenVlach

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 38
Аutolux
« на: Септември 11, 2020, 16:56:39 pm »
Дечки дали некој ги има купено фаровиве и штоповиве за Golf 1 oд autolux и дали има слика од нив ме интересира како стојат (изгледаат)

https://autolux.mk/vw-golf-1-05-1974-07-2569

https://autolux.mk/stopove-za-vw-golf-1-05-1974-07-1983-s-chervena-i-b

Отсутен Pane-G

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 241
Одг: Аutolux
« Одговори #1 на: Септември 18, 2020, 23:30:44 pm »
Скапо продаваат и само за најновите модели ,ако е за Голф 1 да купиш не вреди подобро кај растурените коли и башка пооригинални се со жиг и ознака WV ако планираш реставрација за Голф 1 е тоа вреди со оригинални делови


Sent from my iPad using Tapatalk