Автор Тема: BMW 335d e90  (Прочитано 35906 пати)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5990
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #195 на: Јули 26, 2022, 13:33:05 pm »
И мене би ме радувало ако остане на форум, уште повеќе ако се паркира кај мене у гаража.

Çmimi?

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4585
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #196 на: Јули 26, 2022, 20:02:41 pm »
9000, a за стални муштерии како @AUUU следува екстра попуфче :)


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5990
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #197 на: Јули 26, 2022, 22:26:59 pm »
9000, a за стални муштерии како @AUUU следува екстра попуфче :)

Ја мислев ќе кажеш 15-20.000 еур па да се убедам дека е многу. Вака ме оставаш да се убедам дека ми треба :) .

Иначе за 30 еур по коњ цената е поефтина него Пунто на старо :)

Ама па 286 коња кола тешко друг пат у овој живот. Мислам дека вреди да се поужива додека има уште дизел.

Ова:


« Последно менување: Јули 26, 2022, 23:00:18 pm AUUU »

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52108
 • Махер
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #198 на: Јули 26, 2022, 23:18:56 pm »
Тоа па, тоа па...

Присутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6969
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #199 на: Јули 29, 2022, 15:05:32 pm »
Драги колеги, Бетка оди на продажба, па да најавам тука пред да пуштам огласи. Ако има некој заинтересиран, слободно пишете/јавете се 075535092, би ме радувало ако остане на форумов.

@DarthJe5us

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5560
 • French diamond
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #200 на: Јули 29, 2022, 16:23:22 pm »
Тој едно 5 години бара кола, ама изгледа бара за да не најди   ;D

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19679
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #201 на: Јули 29, 2022, 16:32:57 pm »
9 години скоро.

Присутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6969
Одг: BMW 335d e90
« Одговори #202 на: Јули 29, 2022, 21:09:41 pm »
Тој едно 5 години бара кола, ама изгледа бара за да не најди   ;D

БМВво ми се виде као ок кола за неговите барања, затоа го тагг. Ама шо знам, не се изјасни/