Автор Тема: Рендери и фотошопирани слики за нови модели  (Прочитано 230689 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебигаОтсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1608 на: 23 Март 2021, 22:29:57 pm »
New Honda IntegraОтсутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2023
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1609 на: 24 Март 2021, 09:55:17 am »
  Ова поќе на рено лагуна купе изгледа него на хонда.

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8069
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1610 на: 31 Март 2021, 11:34:15 am »
Ферарито жали боже од позади...

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1611 на: 14 Јуни 2021, 11:34:02 am »
New Opel AstraОтсутен mkm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1612 на: 14 Јуни 2021, 12:45:23 pm »
Dobra 308-cava :)

Отсутен AND_031

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 389

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43418
 • Il Moderatore
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1614 на: 19 Јуни 2021, 07:11:33 am »
Толку од удирањето во гради на FERRARI дека нема никогаш да направи SUV...
Серџо Маркионе го викаше тоа, ако не се лажам додека беше CEO на Ферари. Ама си умре чоекот, и ете... :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1615 на: 19 Јуни 2021, 08:06:53 am »
Толку од удирањето во гради на FERRARI дека нема никогаш да направи SUV...
Серџо Маркионе го викаше тоа, ако не се лажам додека беше CEO на Ферари. Ама си умре чоекот, и ете... :)
Едвај го дочекаа.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1616 на: 06 Август 2021, 16:44:51 pm »
За жал само неофицијални рендери од нова Honda Integra Type R


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1617 на: 08 Август 2021, 23:28:40 pm »
Alfa Romeo Tonale


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16664
 • Keep it 100
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1618 на: 25 Август 2021, 02:50:37 am »

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8069
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Рендери и фотошопирани слики за нови модели
« Одговори #1619 на: 26 Август 2021, 21:54:49 pm »
Амерички шупак има замешано прсти тука...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk