Автор Тема: CARclub.mk ПОРТАЛ!  (Прочитано 30713 пати)

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3453
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #30 на: Ноември 11, 2011, 19:22:58 pm »
Браво момци успеавте да направите портал на кој сите можат да завидуваат!

Честитки до Зеро и компанија-само напред!

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3150
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #31 на: Ноември 11, 2011, 19:43:12 pm »
Големо браво за порталот,одличен е !!

Сега CArclub e # 1.
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8502
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #32 на: Ноември 11, 2011, 19:44:04 pm »
По убав дизајн не сум видел. Како љубител на темни бои одлично на очи ми легна.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3785
 • Боинг 747
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #33 на: Ноември 11, 2011, 20:33:10 pm »
Јас мислам дека за уште една година ќе бидеме попопуларни и од Facebook

Нека ни е со среќа новиот портал. Сепак најголема благорадност морам да упатам до Андреј кој успеа да не собере вака најоткачените типчиња и љубители на автомобилите
« Последно менување: Ноември 11, 2011, 20:53:09 pm bokicivic »

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3620
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #34 на: Ноември 11, 2011, 20:42:48 pm »
За многу години!

Отсутен zippo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 435
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #35 на: Ноември 12, 2011, 11:15:35 am »
.
« Последно менување: Мај 04, 2012, 23:29:39 pm zippo »

Отсутен FilipM

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3998
 • Turbo
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #36 на: Ноември 12, 2011, 11:56:35 am »
Одлично изгледа, само напред! :D
I’m so mean, I make medicine sick

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10651
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #37 на: Ноември 12, 2011, 12:07:00 pm »
Е ова ми се свига...

Браво Зеро, браво и до остатокот од екипата...

Отсутен sase07

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 547
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #38 на: Ноември 12, 2011, 14:54:00 pm »
браво тоа ни требаше

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6912
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #39 на: Ноември 12, 2011, 15:00:33 pm »
Големо браво за порталот,одличен е !!

Сега CArclub e # 1.

Кога тоа carclub имал конкуренција? :D

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6106
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #40 на: Ноември 12, 2011, 15:28:00 pm »
мислам дека никогаш :D

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #41 на: Ноември 12, 2011, 18:12:12 pm »
Дечки, многу ви благодарам на сите за поддршката и убавите зборови! Навистина се потрудивме многу за да понудиме добар портал со интересни содржини, и се надеваме дека ќе успееме да го понудиме тоа во иднина!

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7657
 • Хорска Секција
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #42 на: Ноември 12, 2011, 18:20:38 pm »
Притоа, СЕКОЈА ПОМОШ е ДОБРЕДОЈДЕНА!
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен neno[]

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 141
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #43 на: Ноември 13, 2011, 18:08:02 pm »
Честито!! Браво!
Многу е добра страничката.. продужете така :)

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5106
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #44 на: Ноември 20, 2011, 02:19:44 am »
Zero denes nesto cepkav niz nekoj drugi portali i mi dojde edna interesna idea ,primer kako sto e na vw vrotxer i na nekoj drugi forumi,na portalot imaat postaveno nekoj dobri proekti sto se rabotat ili sto se rabotele od strana na nivnite clenovi pa mislam deka bi bilo interesno taka da se napravi i kaj nas, imame dosta dobri proekti ,da ima posebno delce za niv ,isto i kolite nane koj  od clenovite sto se taka  po dobri po interesni za oko vo posebno albumce da se napravat da se  obelezat na portalot .... :) mislam deka po interesno ke bide za lugeto sto ne citaat i sto ne gledaat i polesno ke se privlecat a i do sea ne sum sretnal nekoj takov makedonski portal :)

normalno ova e samo idea od mene ,taka mi tekna od nekoj drugi stranski forumi sto vidov denes :) :) :) :) pa sakav da ja vi predlozam :)