Автор Тема: CARclub.mk ПОРТАЛ!  (Прочитано 30714 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
CARclub.mk ПОРТАЛ!
« на: Ноември 11, 2011, 12:33:03 pm »
Некои од вас веќе видоа, некои од вас сеуште не виделе.. Но го лансиравме нашиот портал!

Почнуваме со многу содржини, и ќе имаме многу, многу повеќе!

http://www.carclub.mk

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #1 на: Ноември 11, 2011, 12:33:24 pm »
МуахахаххахахахаХ!!! Браво!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9928
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #2 на: Ноември 11, 2011, 12:34:35 pm »
Нек се угоде :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1759
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #3 на: Ноември 11, 2011, 12:36:24 pm »
топ...

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3679
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Re: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #4 на: Ноември 11, 2011, 12:38:46 pm »
бравооооо!

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487
Одг: Re: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #5 на: Ноември 11, 2011, 12:42:18 pm »
Epa prvo da cestitam! So sreka da ni e portalot! Samo napred, alal da ti e zero! Posle detalno razgleduvanje, moram da priznaam deka bezobrazno dobro izgleda! Prekrasno! BRAVO!!!

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 526
 • drive it like you stole it!
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #6 на: Ноември 11, 2011, 12:47:17 pm »
Одлично! честитки!

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10907
 • Архитект
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #7 на: Ноември 11, 2011, 12:53:06 pm »
Ајде со среќа нека е. Одличен подарок на едно годишното, детенце. :) :) :)

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #8 на: Ноември 11, 2011, 13:12:17 pm »
Ајде честитки Класен и од мене...прекрасен е проталот...во секој поглед :)
Посебно ми се свиѓа статијата за Купрата :)
Сега дефинитивно сите знаат дека CARclub.mk не е заебанција!!

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13447
 • Пудингот на шоферството
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #9 на: Ноември 11, 2011, 13:15:36 pm »
Ај честито порталот  :)
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6600
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #10 на: Ноември 11, 2011, 13:21:52 pm »
Шо би рекле 1Оки „Леле Леле Леле“ што е убав и личен !!!!!!!!!!!!!!!

Честитки, и само напред !!!

Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5243
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #11 на: Ноември 11, 2011, 13:40:51 pm »
Aj i tuka da navedam deka portalot izgleda cool.

Keep ip the good work!!!!
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1338
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #12 на: Ноември 11, 2011, 14:41:38 pm »
ајде со среќа и да се полни со интересни содржини

P.S. нека пукнат душманите :)

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6912
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #13 на: Ноември 11, 2011, 14:46:33 pm »
Се посомневав дека ке има вакво нешто кога ја имавме анкетата ... :)

Како и да е, ми се допадна статијата за Патишта за возење низ Македонија ...
Дефинитивно може да се проба ):):)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7657
 • Хорска Секција
Одг: CARclub.mk ПОРТАЛ!
« Одговори #14 на: Ноември 11, 2011, 14:52:13 pm »
Е ај нека е со среќа и нека се шири Карклабштината со уште поголем интензитет.

П.С. Душманите се уште од поодамна пукнати. Сите понатамошни активности се "beating a dead horse" што би рекле браќа амери.
Ум шо идит отпосле не јет ум!