Автор Тема: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија  (Прочитано 55316 пати)

Отсутен gOJDO

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7692
  • Хорска Секција
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #150 на: 11 Ноември 2011, 14:21:09 pm »
Koj od slednive modeli ne e ubav? http://www.hyundaiusa.com/vehicle-lineup/
А кои од нив се возат во Македонија и во Европа општо?

Си излегол ли на улица да видиш како изгледаат Хјундаите кои се возат кај нас? Уствари си ја загледал ли убаво твојата љубеница? Мислиш ли дека тоа е одличен дизајн?  ::)

Впрочем не мора да ми одговараш бидејќи си субјективен и пристрасен до ниво да се откажеш од сопствената фамилијата во име на Хјундаи. Ќе отворам тема со анкета за дизајнот на Хјундаи, па нека одговорат членовите на форумов. Ако мислењето на членовите се разликува многу од твоето тогаш дефинитивно треба да се подзамислиш пред да спамнеш уште некоја тролштина.
Ум шо идит отпосле не јет ум!