Автор Тема: Совет за слушалки  (Прочитано 2235 пати)

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7478
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Совет за слушалки
« на: 07 Февруари 2017, 00:38:37 am »
Негде пишуваше ама не можам да најдам, најверојатно во друга тема, па ае да се отвори посебна тема.


Сакам да земам слушалки и за патување и за по дома да ми се.
Сакам со длабок бас да бидат...

Што би препорачале ваков тип до 600ден? Овие некако по практични би биле.


Исто така препорака и за вакви до 1000-1500ден?

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8074
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Совет за слушалки
« Одговори #1 на: 07 Февруари 2017, 11:49:04 am »
Дени таа работа  ;)

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10130
Одг: Совет за слушалки
« Одговори #2 на: 07 Февруари 2017, 12:10:46 pm »
Dr beat zemav od gostivar ne se bog zna koj kvalitet ali za 50denari se izmisleni.
E sega mestovo go znam kako najgolem trgovski centar vo gv, pa se nadeva nekoj gostivarcanec ke dadi podetalni informacii

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54891
 • Махер
Одг:
« Одговори #3 на: 07 Февруари 2017, 12:21:14 pm »
Постирај му постови што сум пишувал сега на мобилен сум. Ама за 1900 мислам дека се најефтините АКГ 512 или АКГ44. Под тоа тешко да има нешто салам.

А за малите за во уши незнам. Не ги пратам. ;)

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43495
 • Il Moderatore
Одг: Совет за слушалки
« Одговори #4 на: 07 Февруари 2017, 19:00:36 pm »
За малите во уши, читав пред некое време за Xiaomi слушалките... чекај да пробам да го најдам текстот...
Аха.. еве го: http://www.businessinsider.com/best-cheap-in-ear-headphones-xiaomi-2016-4

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.