Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 679728 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« на: Ноември 11, 2010, 10:39:46 am »
Драги членови, и уште подраги членки, ви посакувам добредојде на форумот на CARclub.mk

Новиов форум е клубски форум на првиот независен Македонски автомобилски клуб - CARclub.mk! Тука се добредојдени сите автомобилски ентузијасти, кои сакаат да комуницираат и да се дружат со други ентузијасти, да најдат и добијат помош или совет, да си го претстават својот автомобил, итн.

Во следните неколку денови ќе го досредуваме форумот, ќе ги објавиме официјалните правила на форумот и условите за членување во клубот, и се надеваме дека ќе привлечеме голем број на членови.

Добредојдовте, и пријатно форумашење.

zS
« Последно менување: Ноември 15, 2010, 11:02:30 am Banzai »

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3010
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #1 на: Ноември 11, 2010, 21:57:18 pm »
Сефте :) ај добро ве најдов

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6672
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2 на: Ноември 12, 2010, 10:55:38 am »
Ашколсун за сајтов, ептен кејф ми праит  ;D :P

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9928
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #3 на: Ноември 12, 2010, 10:58:44 am »
И од мене само пофални зборови за zeroSignal, за кратко време супер сајт излезе ;)

Ако имате некакви забелешки, сугестии, пуцајте.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #4 на: Ноември 12, 2010, 18:59:15 pm »
Фала за убавите зборови дечки, правите да ми е убаво на душичката. :)

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7657
 • Хорска Секција
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #5 на: Ноември 13, 2010, 21:46:10 pm »
Е ај здраво и од мене. Нека е арлија сефтето, па да се надеваме дека за брзо ќе има многу интересни теми и конструктивни дискусии.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53208
 • Махер
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #6 на: Ноември 14, 2010, 13:29:51 pm »
Ola! Ајде да тргне работата...

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20246
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #7 на: Ноември 14, 2010, 19:11:48 pm »
ајде к'смет, успех, за арно ем најубаво нека е :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен gorgasmatron

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 180
 • i am the way
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #8 на: Ноември 15, 2010, 09:19:45 am »
ajt so srekja, fina zamisla

Отсутен 0k0

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 17
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #9 на: Ноември 15, 2010, 21:03:46 pm »
Ај со среќа форумчево! :)

Отсутен tr20

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 54
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #10 на: Ноември 17, 2010, 02:30:15 am »
Честито, само забелешка Скинот/Темплејтот не е прегледен, особено каде што се коментарите, мислам дека треба да бидат малце пораздвоени, и одвоени како правоаголници (на пример како што е кај коли.цом.мк) со на пример црвена боја... вака светло сивкаста во комбинација со бело, без никаква раздвоеност е непрегледно, а и еве овде каде што пишувам сега едвај се гледаат буквите, очигледно треба да е бело, а не темно-сиво... Али како што разбрав уште сте во БЕТА фаза, па се надевам ќе се среди тоа. Поздрав и сватете го ова како совет, не навреда.

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8502
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #11 на: Ноември 24, 2010, 13:50:30 pm »
Здраво на сите. За сајтов само пофални зборови, супер шмек има.

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12135
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #12 на: Ноември 24, 2010, 22:01:58 pm »
Добро ве најдов форумаџии !

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Dean

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1338
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #13 на: Ноември 25, 2010, 11:46:16 am »
Прво едно здраво и од мене, благодарам на Banzai и zeroSignal за поканата, секој проект што вклучува автомобили ја има мојата подршка :)
« Последно менување: Ноември 25, 2010, 11:48:59 am Dean »

Отсутен Macko CW CTR

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #14 на: Ноември 26, 2010, 22:01:24 pm »
Pozdrav do forumot,pokanata e od Banzai se nadevam deka vaka poveke ke si pomagame i zboruvame za kolickite :)))
« Последно менување: Ноември 30, 2010, 20:31:06 pm Macko CW CTR »
Faca :D